Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az az ideális egy kapcsolatban, ha egyidősek a felek?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert ezeknek az embereknek általában hasonló az életfelfogásuk, és jól megértik egymást mivel ugyanabban a korban nőttek fel. Szerintem az egy nagy baromság amit sokan mondanak, hogy a férfi javára kell 5-10 év. A szüleim is például középsuliban ismerkednek meg, osztálytársak voltak, és még 25 év házasság után is nagyon jól megvannak. Jól kiegészítik egymást. :D

2017. szept. 9. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerettsegi es csaladi koromben mindenhol +/- 2-3 ev van.
2017. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály.
2017. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül, nálam már megesett, hogy úgy ismertem, majd szerettem meg a másikat, hogy csak később tudtam meg pontosan, hány éves (ránézésre meg nem tudom megállapítani az emberekről).
2017. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, az az ideális, ami mindkét félnek megfelel, aki érintett az adott kapcsolatban. :-)

Ez csak azon múlik, hogy ki kikkel jön ki legjobban, kikkel találja meg leginkább a hangot, melyik korosztályhoz áll legközelebb. A szüleim között pl. 7 év a korkülönbség apám javára, én (nő vagyok) a saját korosztályommal jövök ki legjobban (+5/6 év, idősebb párom, vagy olyan, akivel akár alakulhatott is volna, nem is volt), a fiatalabbak nekem kisöcsik, legalábbis így érzek velük kapcsolatban, teljesen más világ. Ismerek olyat, akinek a szülei között 11 év van az apja javára, és jól megvannak.

Nincs általános igazság, ez egyéni. Persze, vannak kirívó esetek, de ez is csak rájuk tartozik igazából (kivéve pedofília esetén).

2017. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen eletkorbeli megkotes nem lehet szabaly, mert mind masok vagyunk, mast keresunk egy emberben. Lehet, hogy szerinted ez az idealis, akkor csinald igy, en attol meg keves kozos pontot fogok talalni a 22 eves fiuk 99%-val pl. Mert nem vagyunk egyformak.
2017. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Privibe leirtam volna a véleményem de màr törölte valaki kollektiv vèleményt meg nem akarok formálni
2017. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, de függ a két embertől is, pl. 10 év korkülönbség más 20 évesen meg 40 évesen.
2017. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
A kornyezetmben a legtobb meg most is mukodo hazassagban a ferfi 10 evvel idosebb.
2017. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én magamon látom azt, hogy szükséges néhány év a férfi javára. 27 vagyok, a velem egykorú férfiak még inkább srácok az életük küszöbén. Ritka, ha már házasodnának, családot alapítanának. Ez inkább 30-35, vagy mégtöbb évesen jut eszükbe komolyan először. A nők biológiai órája viszont ketyeg...

Vagyis míg korábban azt mondtam volna nem annyira számít, mostmár azt mondom nagyon is számít.


Régen más világ volt, sokkal hamarabb kikerültek az emberek az iskolapadból, nem volt divat a fél világot megkettyinteni, mielőtt házasságra adja a fejét egy férfi. A szüleim korában szerintem már gáznak számított, ha valaki 30 évesen még nem házas. Anyu és apu annyi idős volt, mint én, amikor a második gyerekük született (ez voltam én).

Én meg még a közelében sem vagyok, hogy itt tartsak... Szerintem ez a jellemzőbb, ezt látom, az egyetemet végzett társaim között.

2017. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5 év korkülönbség felnőtteknél semmi.
2017. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!