Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy hazudik nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hazudik nekem, de nem mondhatom meg neki, hogy tudom, mert akkor én is lebuknék. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Egy kicsit nyomozgattam a barátom után, mivel a kapcsolatunknak még nagyon az elején vagyok, és sok minden érdekelt vele kapcsolatban, csak hogy tudjam mire is számíthatok. És hát biztos vagyok benne, hogy sok történetet nem úgy ad elő, ahogy az valójában megtörtént. Én meg szeretnék vele szűntetni mindenféle kapcsolatot, mielőtt még beleszeretnék, mert ha már most hazudozik, akkor mi lesz később... De nem tudom, hogy kéne, mert ha megkérdezi a miértjét, akkor nem tudok rá normális választ adni, mert egyből rájön a nyomozgatásomra, amit nem szeretnék.
2008. okt. 23. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mik azok a hazugságok? Pl hogy igazából a kedvenc színe a sárga? És minden este megnézi az esti mesét?

Nem lehet, hogy nem olyan hatalmas dolgok, csak jobb színben akart feltűnni előtted?

2008. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

most oszinten??? meg kise hult az elso csok :P es te mar nyomozgatsz... nem beteges ez egy kicsit?

egyszeru az ok: mar most sem bizol meg benne ezutan hogy lennel kepes ra?!

2008. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele! Lesz jobb, akiben az első pillanattól megbízol! Legalább boldog leszel.
2008. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha benne sem bízik meg, akkor miből gondolod h másba meg fog? Amúgy meg ha úgyis meg akarsz vele szüntetni minden kapcsolatot, akkor teljesen mindegy, h megmondod neki, h nyomoztál utána... De tényleg nem mindegy, h miben hazudott, mert ha nem lényeges dologban, akkor ez még nem végzetes hiba- szerintem.
2008. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Még nagyon az elején vagytok akkor minek nyomoztál? De h már nyomoztál, légy nagy csaj és vállald fel! Nem tök mindegy, hogy mit válaszolsz rá ha a vége úgy is a szakítás lesz?!
2008. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!