Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom hármasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rozsaviragbimbo kérdése:

Mit tegyek ha a párom hármasban akarja csinálni de én nem?

Figyelt kérdés
19éves lany vagyok, lassan 4éve vagyunk együtt a párommal, eddg minden rendben volt a szexuális életünket. De az utóbbi időben olyan dolgokat szeretne ami nekem nagyon rosszul esik. Hármasba szeretné egy másik lánnyal, én mondtam neki, h nem szeretném mert utána nem tudnák úgy állni hozzám mint ahogy eddig, meg, hogy én nem szeretnék osztozni rajta senkivel de nem nagyon értete meg. Most ott tartunk, h ő egy Transzival akarja na ez még rosszabb. Tegnap este sex közben el kezdte mondani hogy gondoltam el milyen jó lenne még hogy ő dugná meg fogdozná. El is ment a kedvem. Szerintetek Mit tegyek? Nem haragudjatok hogy ilyen hosszú lett
2017. nov. 14. 12:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Ne tedd meg, semmiképp ha nem akarod.

De az se jó ha ő nem éli meg a vágyait, mert mindenkinek 1 élete van. De akkor is ebben az esetben igazából neki kell dönteni. Mert te ne tégy olyan dolgot, amihez nincs kedved, se gusztusod. Ő döntse el, neki mi fontosabb, egy valamilyen szintű vágy, vagy a párja.

Beszéld meg vele mindenképp, hogy nálad ez kizárt.

2017. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

*gondoljam

*ne

2017. nov. 14. 12:06
 3/39 anonim ***** válasza:
39%
Írd ki gyk-ra, ez, az esetek 99,9%-ban meg is oldja a problémát!
2017. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd ott! Ezek nem olyan dolgok, amelyekben lenne kompromisszumos megoldás.
2017. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy megértem,hogy ő ilyenekre vágyik de sajnos nem tudom nekik megadni. Megértem ha mással szeretne lenni de ehez mást kell keresnie.

Kedves második... Nem oldja meg a problémát én csak tanácsot kértem.. Ha nem tudsz normális tanácsot adni akkor ne pazarold rám az időd; )

2017. nov. 14. 12:16
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire megbeszéltétek, akkor tudod hogy nem tudtok kompromisszumot kötni. Ha szakítás lenne a vége, akkor a legjobbakat.
2017. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ha szakítás is lenne nem menne egyszerűen van egy közös gyerekünk másfél éves. Meg persze szeretem,de ezzel az őrületbe kerget..Nekem az jön le,hogy ő másra vágyik de a gyerek miatt nem akar el hagyni és így próbálja ki élni magát ://
2017. nov. 14. 12:25
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg ha valami kisebb dolgot élhetne meg? Pl te játszol valami szerepet..vagy kis vágyát teljesitenéd, ami még neked is oké? Vagy nem is tudom most mi okosat mondhatnék...

A gyerek az valóban nagy felelősség, nem lenne neki se jó csonka-családban

2017. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
19 évesen másfél éves gyerek? Nincs több kérdésem.
2017. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
én válaszolni akartam érdemben, de mikor olvastam a gyereket, akk ink meggondoltam magam
2017. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!