Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom elozo kapcsolatabol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elozo kapcsolatabol levo fianak ma van a szulinapja. Csutortokonkent, azaz holnap van vele egesz nap. Viszont hivta az exe, hogy ma is menjen, es legyenek harmasban egesz nap! Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mert a fiának szülinapja van, azért hívta. akár jól esik, akár nem, már tied a pasi, nem az övé. a kisfiú meg nem tehet arról, hogy pont a te barátod az apukája.
2014. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő óta vagytok együtt? Ha nem olyan régóta, akkor teljesen jogos, hogy téged nem hívtak. Meg egyébként is, ő attól még egy család, hogy a szülők nincsenek együtt.
2014. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a gyerek egészséges fejlődése érdekében jobb ha ott van, mert ez lelki törést okozhat neki, még akkor is ha nem mondja el...meg kell értened! jobb ha most 1 napot megy, minthogy évek múlva neki kéne hordani az orvoshoz...tényleg komoly "szövődményei" lehetne az ilyeneknek...nálam pl életemben nagy törés volt amikor a szüleim szétmentek és én 17 voltam már akkor...én felfogtam megértettem, de nem esett jól! szóval elég neki, hogy külön vannak a szülők, nem kell még rátenni egy lapáttal, azzal az érzéssel, hogy az "apja hanyagolja" végül azt hiszi nem szereti...szóval értsd meg ezt és fogadd el...nekem nem esne rosszul, így fognám fel, még én biztatnám, hogy menjen el! (persze idősebb korban alakulna ilyen helyzet, de ha most lenne akkor is így gondolnám)...


21F

2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!