Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 1,80m magas lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 1,80m magas lány és egy kb 1,70m magas pali, hogy illenek össze?

Figyelt kérdés

A lány jó magas és vékony és nagyon szép arcra tipik modell kinézetű. Miért van együtt egy JÓVAL alacsonyabb palival? Pénz? Nem volt öreg vagy ronda, inkább jóképű mint csúnya de azért nem annyira. Inkább kis gombóc volt nem durván de kigyúrt valamennyire, pont a csaj ellentéte testalkatra.

Ma jöttek szembe velem a plázába, aztán pont ugyanazokba a boltokba mentek be meg ott is kajáltak ahol én, volt időm megfigyelni, csók meg tapi is volt meg kézenfogva mentek tuti együtt voltak. Aztán kifelé menet felfele mentek ahol a garázsok vannak szóval kocsival voltak. Akkor valószínű gazdag a srác? Mert őszintén a külsejéért eléggé valószínűtlen, hogy vele volt mert találni ugyanolyan helyes arcú pasikat 1,90m magassággal is vagy még különbeket, ez meg nem igaz, hogy nem zavarja. Én 172 centi vagyok és rám se néznek a nők, szinte semmi sikerem nem volt még pedig normális/rendes srác vagyok és állítólag nem is ronda. De még az átlagos arcú alacsony csajok is keresztül néznek rajtam mert mindnek magas jóképű gazdag pali kell, persze ha egy bmw-vel vagy mercivel jönnék mindjárt más lenne a helyzet. Egy ilyen csaj meg lehetetlen, hogy összeálljon ezzel a sráccal aki még nálam is alacsonyabb volt, nyilván a pénz állhat a háttérben nem egy nagy rejtély. Én nem élek álomvilágban mint egyesek, tudom, hogy megy ez.


2017. nov. 15. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass... Mondjuk mert vannak belső értékei, baromi jó a személyisége, odaadó, különleges stb stb? Ilyenekre ma már ciki gondolni? Rajtad pont azért néznek keresztül, mert ilyen besavanyodott irigy szerencsétlen vagy. Hidd el nem az anyagi helyzeted itt a probléma.
2017. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Honnan vedszed, hogy egy pár voltak? lehettek ismerősők, kollégák, barátok is.

Bár lehettek pár is. Valszeg tud valamit a pasi, amit te nem.

2017. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
kívülről nézve eléggé eltekerték a balanszot 😂
2017. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"csók meg tapi is volt meg kézenfogva mentek" Nem tudsz olvasni? Nyilván egy pár voltak. Jaja biztos varázsereje van meg "kisugárzása" meg "annyira más" mint én, biztos velem van a baj. Tök egyszerű, nem kellenek ezek a tipikus nesze semmi magyarázatok: gazdag a srác vagy ha nem ő akkor apuka gazdag és tolja a kisfiát aki így menőzve felszedi a nőket. És rengeteg példát láttam már elhihetitek, hogy ez nagyon sokat számít. Hogy van az, hogy a jó csajoknak mindig gazdag pasija van hmmm? Biztos véletlen és "valamit nagyon tud" mindegy ha egy törpe.
2017. nov. 15. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hisztizz tovább!
2017. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a srác nem olyan irigy és rosszindulatú, mint te. És nem a kisebbségi komplexusáról rinyált, mint te.

Akár hiszed, akár nem, de nem annyira ritka az ilyen pár, mint a fehér holló. Forgalmasabban helyen minden nap láthatsz egyet.

Egy biztos közös bennük: nem olyan tökeletlenek, mint te. Ők szólítottak már meg nőt, nem úgy mint te.

Teljesen eltorzult az emberekről alkotott képed és az álomvilágod. Ez ordít abból a baromságról, hogy szerinted mik a nők igényei.

Dehogy tudod te, hogy megy ez, ez csak a te önigazolásod, hogy felmentsd magad és a 172 centid mögé bújthasd az élerképtelenségedet.

És legfőképpen: aki ennyire irigy, rosszindulatú, komplexusos, felszínes és gyáva az távolról sem normális/rendes srác. Kifejezetten unszimpatikus.

Ezt a lányok is látják és ez a bajuk veled, nem pedig a 172 centid.

De gondolom ezt ezredszerre sem fogod fel.

2017. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért van a normális nőknek gazdag pasijuk, mert normális férfit választanak maguk mellé. Aki nem picsog, hanem dolgozik azon, hogy haladjon valahova, és nem másokat okol a kudarcáért. A pénz csak egy mellékhatása a jó személyiségnek és mentalitásnak.
2017. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hideg kiráz ezektől a pasiktól, akik patikamérlegen mérik a vonzóságot, annak is a felszínes mutatóit, mint testmagasság, arcszerkezet, kocsikulcs, és ezek hiányára fogják a saját sikertelenségüket. Irigy vagy, felszínes, és egyáltalán nem értesz az emberekhez.

Az ilyen "rendes" srácok azok, akik ha megadják a minimumtiszteletet a csajoknak, elvárják cserébe hogy az összes az ágyukba ugorjon. Van egy rossz hírem, pont ettél nem vagy rendes. Attól még, hogy kipipáltad az összes kötelező csajozási trükköt, lehet hogy nem jössz be a csajnak, és ez nem az ő hibája.

Tudod a legtöbb embernek van olyanja, hogy személyiség. Értem én hogy neked nincs, a humorral és az intelligenciával együtt megszökött a fejedből, de másoknak elég nagy előnyt biztosít.

Szóval ahelyett hogy üldögélsz a sajt szerencsétlenségedben, siránkozol hogy a magasságod/pénzed/kocsid/izomtömeged miatt nem kellesz a csajoknak (ami nem így van, azért nem kellesz nekik, mert egy besavanyodott balfsz vagy), másokra irigykedsz és várod a sültgalambot mert te "rendes srác" vagy, tegyél valamit a besavanyodott balfszságod ellen, és dolgozz hogy te magad jobb ember legyél minden téren.

2017. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy akármilyen 2 elme. Személyiségük alapján.
2017. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Tíz nekem már nőként sok lenne, de a párom így is alacsonybb, mint én, és?!


De neked nem az a problémád és nem a magasságod miatt nincs senkid.

2017. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!