Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de feltűnt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de feltűnt egy srác, akibe azt hiszem, kezdek beleszeretni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a párommal, amolyan langyos víz a kapcsolatunk, kellemesen elvagyunk, azonban sokat veszekszünk. Ő már 4-5 alkalommal ki akart dobni az utóbbi 1 évben, néha tettem ezért, néha nem, mindig visszakönyörögtem magam. Azonban tavasszal megismertem egy fiút, aki elég mély nyomokat hagyott bennem, sokat gondoltam rá, de elfelejtettem. Nyáron egy helyen dolgoztunk, jóban lettünk, de mivel barátommal akarok maradni, nem foglalkoztam vele. Mostanában azonban újra találkoztunk egyszer-kétszer a nyári munkahelyemen, és nagyon nagy hatással volt rám, de nem tudom, hogy tudnék-e vele olyan kapcsolatot ápolni, mint a párommal. Nem akarom elveszíteni a barátomat, le akarom küzdeni ezt az érzést, úgy érzem, becsapom, nem akarok a másikra gondolni. Mit csináljak?

2017. nov. 18. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipp igy az elejen: hagyd ott a langyos vizes sracot. Ez a lenyeg, a tobbi igazabol csak korites.
2017. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz ennyire a barátodhoz? Azt írod,hogy langyos víz a kapcsolatotok, többször veszekedtek, el akart hagyni...Mellette megtetszett más, aki úgy tűnik,hogy tartósan bejön Neked.


Akkor hagyd a barátodat,ismerkedj meg a másik fiúval jobban, lehet,hogy Ő lesz az igazi.

2017. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég nehéz természet vagyok, barátom is, és félek, hogy ennél csak rosszabb kapcsolatom lenne :/
2017. nov. 18. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvérezni és kínok közt megdögleni egy utcasarkon...ez is jobb, mint titkolózni a párod előtt, kétségek közt kajtatni a megoldást.

Hogy s mint legyen, merre hány méter.

Az őszínteség magadhoz, és a párodhoz, ez az első.

25 év alatt ezt tanultam.

Nem tudom segít-e. Ezt tudtam írni tapasztalatból.

2017. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha így fogod fel, akkor neked már úgyis mindegy... :D Ilyen felfogással.. Azon nem gondolkodtál, h változtass magadon és a viselkedéseden, akkor talán lesz normális kapcsolatod is?
2017. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen langyos víz volt a kapcsolatom az előző barátommal egy éven át (összesen kettőt voltunk egütt, de egy év után kezdett romlani). Féltem hogy elveszítem meg blabla, de amikor kimondtuk, hogy vége, vártam, hogy majd sírok, meg depis leszek. E helyett megkönnyebbültem, felszabadultam. Nem voltam már szerelmes, és amikor végre szakítottunk akkor jöttem rá hogy lehet még előbb kellett volna, és nem húzni eddig.
2017. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező, neked ennyit ér egy kapcsolat, ennyit az élet?


hogy a langyos szarban is elvagy, mert nincs benned elég erő, bátorság, szenvedély, önbecsülés, hogy normális kapcsolatot építs?


ez, amiben most vagy, nem normális, mert nincs már szerelem, szerintem tisztelet sem.


ha a barátod ki akart vágni ennyiszer, nyilván nem te vagy élete párja, ha te beleszerettél másba, nyilván nem ő életed párja.


akkor mi a kérdés?


tessék kilépni ebből a romboló kapcsolatból!


aztán meg dolgozz tudatosan magadon, hogy elviselhetőbb légy az új srác számára.


menj terápiára, sportolj, olvass sokat, szóval gyúrjál mentálisan, lelkileg.


a langyos szart meg felejtsd el!!!


kapcsolatfüggő, gyáva, gerinctelen, akaratgyenge, kényelmes emberkék terepe az!

2017. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!