Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nálam 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nálam 13 évvel idősebb és azt hiszem kezdek beleszeretni. Tudom, hogy van barátnője akit szeret és nem is akarom, hogy őt elhagyja. Aranyosak együtt. Jó lenne valahogy ezt az érzést elfolytani. Csak nem tudom hogyan. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:03
 1/4 anonim válasza:
40%
te hány éves vagy?
2009. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted akkor eltudod "engedni"Ha látod ,hogy boldog akkor te is az vagy!hagyd és keress mást aki eltudja veled feledtetni ezt a "nagy loveot"!Sok sikert kívánok és szoritok ,hogy eltudd felejteni,fojtani az érzést!
2009. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2009. jún. 25. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarnal beszelgetni velem? En is nagyon nagyon hasonlo cipoben jarok! :)

ha igen, irj privit, vagy ird ide h akarsz-e es en irok neked egy privit! :)

2009. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!