Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megteheti ezt velem (gyerekkér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt velem (gyerekkérdés)?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kislányunk. Még szopik (is). A párom nagyon sokat bánt engem szóval, néha tettel is. Azzal fenyeget, hogy elveszi a gyereket. A ház ahol lakunk az övé, azt mondja, takarodjak, de a gyereket nem vihetem. Vesz neki inkább tápszert, csak ne legyen rám szükség. Üvölt rám hogy ne érjek a gyerekhez, hagyjam békén, takarodjak, költözzek, vagy ő megy el a gyerekkel.

Kikészülök teljesen. Mit tehetek ha elviszi vagy elüldöz

Azt mondta be fogja bizonyítani hogy alkalmatlan vagyok anyának, hoz tanukat hogy a bíróságon azt mondják, hogy együtt voltam velük, kicsapongó, rossz erkölcsű életet élek, pedig senkim sincs. Beleőrülök és félek.


2017. nov. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

És te ilyennek szültél gyereket? Te se vagy normális!

Gratulálok! A két szülő h..lyesége miatt megint a gyerek issza meg a levét.


És te életképtelen vagy, hogy elhagyd a párodat?

2017. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok, hogy ilyen sok eszed volt.


Könyörgöm, az, hogy neked jó, ha vernek (máskülönben nem lennél vele) egy dolog, de a gyereket miért kell kitenni egy ilyennek?!


Egyébként megfogod a gyerkedet és mikor nincs otthon, lelépsz szülőkhöz pl.

2017. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elviszi tőled a 8 hónapos, anyatejes gyereket, azzal hatalmas öngólt fog rúgni. A következőket javaslom:

1. Keress egy jó ügyvédet! Ha nincs pénzed rá, van lehetőséged ingyenes ügyvédre egy teljes ügyre (pl. válóper). A másik ingyenes lehetőség a családsegítő szolgálat jogásza. Ott jogi képviseletre - úgy tudom - nincs lehetőség, csak tanácsot kapsz.

2. Ha úgy bántalmaz a férjed, hogy nyoma marad, feltétlenül menj orvoshoz, vetess látleletet, és tegyél feljelentést a rendőrségen!

3. A gyerekelhelyezési perben nem érdekli a bíróságot, kivel létesítesz intim viszonyt. Egy 8 hónapos babát csak egészen különleges helyzetben ítélnek az apának. Az fontos, hogy a babát kées vagy ellátni mind érzelmileg, mind anyagilag. Vedd fel a kapcsolatot a rokonaiddal, hogy adott esetben melyikük tud befogadni legalább átmeneti időre.

2017. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

..


Nagyon érdekes a helyzet.


Amennyiben nem iszol, és nem ütötted meg a gyereket, vagy nem szidod hangosan, esetleg nem hanyagolod el, szépen menj be a területi gyámügyre és mondd el, mi a helyzet, majd segítenek.


Nem szép dolog az áldozathibáztatás, de mit mondd, miért nem érhetsz a gyerekhez? Miért vagy alkalmatlan? Mit utál a gyerekkel való bánásmódodban? Gondolom nem az elejétől van ez.


Nagyon ritka esetben ítélik az apának a csecsemőket, az, hogy hány férfival voltál vagy nem voltál nem tartozik a kizáró indokok közé, a magánéleted elkülönülve élted gondolom.


Azt tutti nem fogja neki senki bevállalni, hogy a gyerek előtti szexet hazudik, mert mindenkit külön emlékeztetnek a hamis tanúzás következményeire.


Én a helyedben bemennék a gyámügyhöz.


Szereznék egy embert, akihez mehetek a gyerekkel, egyik nap felpakolnám és vinném.


Majd kérnék gyermekelhelyezésit, távoltartásit és gyerektartást. Tudom nem kellene megvárni, de akkor menj, mikor van rajtad sérülés a testi bántalmazásból, vagy vedd ha van hangfelvételed vagy üzeneteid a zsarolásból és fenyegetésből, akkor azzal menj.


Segíteni fognak a gyámügynél.

2017. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Egy kérdést azért megengedsz? Egy lakatlan szigeten találkoztál ezzel a férfivel, ahol vagy őt választottad vagy senki más nem volt a környéken?



Mert az elmondottak alapján más helyzetet nehéz elképzelni, ahol egy ilyen férfivel egyáltalán összejön az ember, nem, hogy gyereket szüljön neki.

2017. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Valóban alkalmatlan anyának.

Gondolom, csupasz popsira szültél egy gyereket, se házasok nem vagytok, Sé gyed-re nem vagy jogosult, se lyuk, ahová befogad valami rokon. Vagyis a teljes kiszolgáltatottságba szülsz oda úgy egy gyereket, hogy a palid rendszeresen ver.

A legszomorúbb az egészben, hogy így is neked ítélik a gyereket.

Kicsit rázd helyre a meszet az agyadban: van közös gyerek, oda vagytok bejelentve, nincs hova menned: nem dobhat ki az utcára.

Keress fel ingyenes jogi tanácsadást, ott pontról pontra elmagyarázzák, hogy mik a lehetőségek. (Más kérdés, hogy mit fogsz fel ebből.)

Aztán qurva gyorsan menj dolgozni és költözz el, mielőtt bekerültök az esti hírekbe.

2017. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy ilyen baromhoz minek kellett odamenni es szulni. Vedd fel telefonnal a fenyegetozesit es gyorsan keress rokont, baratot, ahol ellehetsz mig nem talasz munkat.
2017. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Egy uvoltozo, verekedo phasznak nem valo gyerek es semmilyen ember a kozelebe.
2017. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Amit én tennék:


1. csinálnék titokban egy felvételt (videót is akár, de hangfelvételt is) a kirohanásairól. Szépen összegyűjtenék minél több bizonyitékot ellene.


2. Néznék egy biztonságos helyet, ahová eltudok menni a gyermekemmel.


3. Amint ezekkel végeztem, már kezdenék is csomagolni és ezt mind akkor tenném meg, amikor nincs otthon.


4. Rögtön ügyvédhez fordulnék segitségért.


5. Mindenképp kérnék segitséget a családomtól és a barátaimtól is.


6. Felkészülnék mindenre. (Ha sikerül felvételt csinálnod, arról, hogy miket mond és mivel fenyeget, akkor tuti nem veszik el tőled a gyereket, sőt fel is jelentheted..és akkor kezdhet vakarózni a nagyuraság...).


UI: MERJ LÉPNI!!!!!

2017. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
rendőrség. Nője van.
2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!