Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már olyan érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyan érzést hogy "Bolond vagyok mert Téged szeretlek. "?

Figyelt kérdés

"Miért van az hogy mindig az kell, kinek nem kellek?

Miért becsülöm mindig azt ki, nem érdemli meg?"


Én sajnos mindig ilyen pasit fogok ki akibe teljesen beleesek.:S És nem kellek neki, és meg sem érdemli hogy ennyit szenvedek miatta:( Veletek is történt már ilyen?:S


2010. máj. 31. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én állandóan elérhetetlen lányokba szeretek bele...:(
2010. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is pont olyan vagyok, mint te, kedves kérdező...
2010. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen,még mindig rossz érzés amikor meglátom.

gúnyt űzött belőle,borzalmas érzés volt,pedig azt hittem jól alakulnak a dolgok.

2010. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is teljessen így vagyok azzal a külömbséggel, hogy fiú vagyok. Mindig magamat okolom olyan elérhetetlen vágyaim vannak néha, hogy nem igaz szegény vagyok meg minden és akkor mindig modell meg tiszta menő gazdag csajok kellenének. Őket meg soha a büdös életbe nem kapom meg. Most jöhet a kaszanova szöveg " jajj nics elérhetetlen" nincsa f*szt nincs én már csak tudom. Aki meg velem össze akar jönni abba nem tudok bele szeretni.
2010. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem állandóan ez történik! Most is! úgyhogy üdv a klubban!:)
2010. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

üdv a klubban, srác! :)

velem mindig ez van :'(

2010. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bocsi, most látom hogy lány vagy.... akkor ez furcsa, én meg mindig az ilyen csajokat fogom ki....

előző voltam

15f

2010. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pont ebben a helyzetben vagyok énis :(

beleszerettem egy fiúba,igazából ő kezdeményezte az ismerkedést,de azóta én teljesen odavagyok érte,ő pedig le se szar,észre sem vesz, elérhetetlen :(

2010. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.:) Énis sokszor így járok. 18/L
2010. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mindenki jobbat akar... engem meg nem akar senki, mert nálam nincsen rosszabb :( :P
2010. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!