Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a régi barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a régi barátnője javított verzióját keresi bennem. Szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

5 éves kapocsala volt és mindig a lányra célozgat hogy én nem vagyok olyan, vagy hogy én miért nem vagyok olyan vagy olyan leszek-e. konkrétan soha nem mondja ki és ha szóba kerül az exe, rosszul érzi magát.

Nem tudja elfelejteni, peig mi sem vagyunk fiatal pár - 1,5 évesek - és ő is, és az ismerősei is azt mondják hogy imád engem. Szerintem ez ellentmondásos.

Megbeszélni nem tudom vele egyértelmű okok miatt. (Ki vallaná ezt be? Hazudott már korábban is)

Mit gondoltok?


2010. máj. 31. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
jézusom, már rég ott kellett volna hagyni,mert sosem fog szabadulni az extől
2010. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom otthagyni. elvileg szeret. és én is őt. Ez biztos ellentmondás?
2010. máj. 31. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm..., hát érdekes dolog, biztos érez még valamit az ex iránt. Nem hasonlítasz külsőleg az exre?
2010. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
há zélet nehéz kérdései ... szerintem túl mélyek az érzései és a másik csajt nem utálta meg zsigerből ...
2010. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy picit lehet hogy hasonlítok.

Azt mondja gyűlöli az exét....

2010. máj. 31. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
fú hát én tuti otthagynám, ha mindig az exéhez hasonlítgatna -.- ez gáz
2010. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nem folyamatosan célozgat. De a másik zavaró dolog hogy nem bír az exéről beszélni, ideges és szomorú lesz vagy teljesen elhalgat.
2010. máj. 31. 22:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem tűnik lezárt kapcsolatnak..
2010. máj. 31. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Értelmes megoldás várni? Majd elfelejti?
2010. máj. 31. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!