Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos, Ma összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, Ma összejöttem egy csajjal, de most van egy másik is aki tetszik, és jól el is tudunk beszélgetni. Az gáz lenne ha holnap kidobnám a csajt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 00:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, meggugliztam, de semmi használható nem jött ki a kao-ra. Áruld már el mi az?
2010. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi mindenkinek okoztál fejtörést ezzel a kao-val : D
2010. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
nincs szó szerinti jelentése :D szerbiában élek, és a szerbeknél azt jelenti h 'mintha' és használjuk szlangban, de ott nem pont az..xD
2010. jún. 1. 01:53
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, most rögtön feltöltöm a barátnőm meztelen fotóját, csak mondd már el, miaf@szt rövidítesz kaonak?
2010. jún. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
bmeg, most írtam le :D
2010. jún. 1. 01:56
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nah, mostmár nyugodtabban alhatok. Azt javaslom, máskor válogass kicsit, mielőtt összejössz valakivel. Most meg, ha máris más tetszik, szakíts az első lánnyal, lehet így lesz neki a legjobb...
2010. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nah köszönöm h valaki egy normális választ is tudott írni :D
2010. jún. 1. 02:01
 28/31 Voguelilias ***** válasza:
100%
Nem az a legnagyobb gáz, hogy kidobnád mert neki csak felüdülés lenne hanem leginkább az ha ilyen elfajzott állatok élnek az EMBEREK között mint TE IS! Te marha jézusom:D:D
2010. jún. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Puruttya?...vagy csak szimplán hülye?


Mit nekünk bikicsunáj, itt az új cucc a "kao"...adja az ég, hogy Babi néni rekedt sikolya is ezt üvöltse mikor szárazon dolgozok majd rajta a fűrésztelepen.


Kao bácsi

2010. jún. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hali, figyelj - ugyan ebben a helyzetben voltam :)

Összejöttem egy lánnyal - 2 napra rá úgy éreztem hogy egy másik lányba jobban bele vagyok zúgva - és elhagytam a 2 napos biztos kapcsolatom a bizonytalanért - tudtam hogy megbántom, de annyi xarságon mentem keresztül hogy kicsit magammal is törődni akartam.. De nagyon belebuktam a dologba, mert akivel együtt voltam, akit elhagytam, komoly kapcsolat lett volna.. Végülis mind a 2 lányt elhagytam, a másikról kiderült hogy betegesen féltékeny. DE még se lett volna komolyabb az a lány akit elhagytam 2 nap után, mint akivel most vagyok, egy 3. lány - 1 évig nem mertem összejönni senkivel mert egy szemétnek éreztem magam, és csak randiztam. Ezt a 3. lányt nemrég ismertem meg, de érzem hogy más mint a többi, Ő kell nekem egy életen át

22F

2010. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!