Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy valakit a férje így bántalmaz?

Figyelt kérdés
Ez az eset az egyik rokonomról szól. A nő míg össze nem házasodott a férjével nagyon kedves, gyengéd volt vele, még a szexben is. Viszont a nászútjukon a férj felöntött a garatra, és a nőről letépte a ruhát, és a nő hiába nem akarta, amit mondott is, a férjet nem érdekelte. Másnap bűnbánóan bocsánatot kért, és a nő megbocsátott. Majd utána a férj kijelentette, hogy a mobiltelefonját is csak az ő jelenlétében használhatja, ahogy az internetet is. A férfi féltékeny a nő barátnőire, és a családtagjaira is. Előfordult egyszer az, hogy a nő csak úgy ránézett egy férfira, és emiatt otthon úgy megverte a nő a férfit, hogy kórházba kellett szállítani, mert eltörte a karját. A férj ezután is bocsánatot kért. Volt olyan a nő végül hazament, és a férj odament bűnbánóan bocsánatot kért, és visszament hozzá.
2017. nov. 21. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a bántalmazó emberek mentálisan betegek. Csak marha jó lenne, ha kezeltetnék magukat.
2017. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mert ez kell a nőknek. Aki meg nem hiszi, mutasson már egy ilyen alakot, akin nem lógnak fürtökben a nők.
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pszichopata a pali, vagy pedig pszichopata a pali.
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egészen az esküvőig mintaférfi lett volna és csak a nászéjszakán vette elő az igazi énjét. Valami jele biztosan volt. És itt nem csak a férfi beteg mentálisan, hanem a nő is, aki hagyja. (Még mielőtt valaki azt írná, okoskodom, nem! Én is voltam ilyen cipőben, de mikor abból a kapcsolatból kiléptem, megfogadtam, hogy soha többé, senki nem fog bántalmazni.)
2017. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy a nő nem lépett le, már az első ilyen esetnél. Ha lépnének a nők ilyenkor, nem még beszülnének pár gyereket, talán nem tudnának kit bántani ezek a barmok. A saját frusztrációjukat élik ki azokon, akiken tudják.
2017. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: igen, valószínűleg volt "valami" jele, amit ha egy pszichológus a nő, akkor észre is vett volna.

De nem gyakori eset, hogy semmi olyan konkrét jele nincs ennek, csak azután, hogy már "megszerezte" a nőt. Addig próbál úgy taktikázni, hogy az a nőnek tetsszen, de igazából csak azért, hogy megkapja. Amikor pedig már nem fél attól, hogy nem jár sikerrel, akkor előbújik az addig rejtegetett, valódi énje.

Sajnos van ilyen, és kétségtelenül mindig áll a háttérben valami komoly mentális probléma, nem ritkán pszicho- vagy szociopátia.

Csak mondjuk az ilyeneknek nem egy párkapcsolatban/házasságban lenne a helyük, hanem gyógykezelésen, vagy börtönben. Nem ecsetelném, hogy az ilyet tilos lenne visszafogadni.

2017. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet az oka annak hogy valakit a férje így bántalmaz? - az, hogy a nő folyamatosan visszafogadja, ezzel megadja a lehetőséget a további bántalmazásokra.
2017. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Kell hozzá egy elmebeteg pasi és egy szintén nem százas nő találkozása.
2017. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Az első verésnél a férfi a hibás, a másodiktól a nő.Egy percet sem szabad olyannal együtt lenni aki akárcsak kezet emel a másikra.
2017. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Tök 8 mi az ok.

Kérdés, hogy a nőnek jó ez?

A nő menjen el egy pszichológushoz, szüksége van rá.

2017. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!