Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok ha nincs harmadik út?

Figyelt kérdés

Megalkuvás mással, vagy egy életen át tartó szenvedés egyedül vagy a jelenlegivel?


A kérdést vegyétek komolyan légyszi, mert dogát írok a büszkeségről :)

Nem kell semmi körítés, okoskodás.



2017. nov. 22. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Inkább maradok egyedül örökre minthogy olyan barátnőm legyen aki nem vonzó számomra.
2017. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Nincsen semmi értelme a kérdésednek.


Én nem alkuszom meg senki mellett, de ettől még nem vagyok örök magányra kárhoztatva, és nem szenvedek az egyedülléttől sem. És ebben semmi büszkeség nincs, csak nincs kedvem fölösleges dolgokra pocsékolni az egyetlen életem.

2017. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

>Megalkuvás mással, vagy egy életen át tartó szenvedés egyedül vagy a jelenlegivel?


Mi van? Most akkor mi a két opció?


1. megalkuvás mással

2. egy életen át tartó szenvedés egyedül

3. vagy a jelenlegivel


Még csak nem is értem.

2017. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat megalkuvás valamilyen mértékben. Életen át biztos nem szenvednék, de rövid ideig sem, ha van lehetőségem tenni ellene. Vannak időszakok, amikor jó egyedül is lenni, de egy egész életen át semmiképp sem. Tehát akkor marad az, hogy keresek olyat, akivel elfogadható mértékű a megalkuvás, mert lásd első mondatom...
2017. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a kérdést, nekem úgy tűnik, a leírásban eleve három lehetőség van.


Ezenkívül nem értem, hogy ha van olyan opció, hogy mással, akkor miért kell megalkudni? Miért nem olyan a más, akivel együtt szeretnék lenni? Így, hogy vele sem szeretnék együtt lenni, mi a a dilemma?


Szóval komolyan venném én, de nem igazán értem, szóval segítene, ha még egyszer megfogalmaznád.


Így a válaszom az, hogy semmiképpen sem szenvednék a jelenlegivel, annak nincs értelme, hiszen egyedül nem szenvednék, nem csak a párkapcsolat létezik a világon.


Viszont ha azt a mást, akivel megalkudnék jó embernek tartom, és kedvelem, és úgy érted a megalkuvást, hogy nincs szerelem, csak békés egymás mellett töltött idő, akkor azt választanám a háromból (mint életem végéig tartó döntés). Társamként barátomként tudnám kezelni, és így boldogan tudnék élni. És élvezetesebb lenne ha egy általam kedvelt személlyel békében együtt élni, mint egyedül.


Természetesen mivel a való világban létezik a szerelem is, így nem választanám a megalkuvást, mert ő is, én is megérdemeljük azt, hogy valóban szerelmesek legyünk a párunkba.


Viszont ennek az egésznek semmi köze a büszkeséghez, és őszintén remélem, hogy maximum középiskolás vagy, különben ez a fajta információgyűjtés, és kérdésmegfogalmazás erősen szakszerűtlen. (Ha viszont még iskolás vagy, akkor gondolom ez csak gondolatébresztő, és ez esetben hajrá, bár továbbra sem gondolom, hogy ennek a választásnak a büszkeséghez van köze. Vagy van egyéb körülmény is? Pl. házas vagyok már, és ha váltok esetleg megvetéssel kell szembesülnöm? Rossz a kapcsolat, de kitartok, mert máskülönben olyan személyeknek okozok örömöt, akiknek nem akarok? Vagy valami más?)

2017. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, a büszkeséges részt, azt hiszem megértettem a válaszok alapján, azt tekintsd tárgytalannak. (Csak az én értékrendemben nem ez a büszkeség, ezért nem értettem elsőre.)
2017. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Se a szenvedés, se a megalkuvás nem kell.

Az egyedüllét nem szenvedés, ha az ember önismeretet tanul.

2017. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi egyéb körülmény :D A megalkuvással maximum a közeli ismerősök ráncolgatnák a homlokukat. De az meg kit érdekel?
2017. nov. 22. 11:02
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Értelmetlen a kérdés szerintem. Felesleges a megalkuvás, az ember addig keres amíg nem találja meg a számára megfelelő párt. Van aki 50 évesen találja meg, van aki 20 évesen.

Normális ember nem szenved egy életen át egy olyasvalaki mellett akit nem szeret.

2017. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj, hogy olyan szembeállítások ezek, amelyek nem zárják ki feltétlenül egymást.

De legyen meg az akaratod, szenvedés egyedül.

2017. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!