Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsokat szeretnek kerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsokat szeretnek kerni egy szamomra nagyon fontos dologban, a segitseget nagyon megkoszonnem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt baratom szakitott velem 1 honapja egy fel evig tarto kapcsolat utan mert sosem szerett sot meg nem is tetszettem neki csak kihasznalasi okok miatt voltunk egyutt es ezt mind meg is mondta nekem. Azonban egy masik fiuval egyutt vagyok 2 hete, de sajnos ot nem annyira szeretem mint az elozot, es folyamatosan a regi kapcsolatomrol almodozok es kivanom vissza a regit hiaba nem szeretett. Nem tudom mit csinaljak, tartsak ki a mostani mellett mondvan kesobb ugy is jobban szeretem csak most meg nem alakult ki? Nem vagyok tul az elozon, nagyon nem, de akkor mit tegyek? Elore is koszonom a valaszokat

2017. nov. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem hagyd ezt a fiút is meg a másikat is. Ha a mostanival maradsz, akkor generálsz egy ugyanolyan kapcsolatot, mónt az előzöd volt, csak éppen most a párod van a te helyedben.


Mond meg neki, hogy nem szereted, a régit még nem tudtad elengedni, időre van szükséged.

2017. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez ász (:) "kihasználási okok miatt voltunk együtt"


az meg mi lehet? nem?


cukker a csaj

2017. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkét fiút hagynod kell és mondjuk elsősorban egyedül kell rendbejönnöd. A srácot, akivel most vagy együtt, tulajdonképpen őt is kihasználod. Szerinted neki hogy esne, ha kiderülne?
2017. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat! Hat tud rola, mondtam neki hogy nem vagyok tul rajta es elfogadta es ennek ellenere meg egyutt vagyunk
2017. nov. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!