Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy kialakulóban van köztük valami?

Figyelt kérdés
Párommal már 7 hónapja együtt vagyunk, ebből kb. 5 hónapig együtt éltünk (igen, tudom korai volt, de így hozta a sors, mert ugyanaz lett a munkahelyünk és a szállásunk). Én 2,5 hete hazaköltöztem, ő ott maradt. Felmondásom előtt kb. 1-2 héttel lett egy új nő munkatársa, akivel eleinte nem találkoztak munka után és nem is irogattak egymásnak stb., de amióta eljöttem minden nap beszélgetnek facebookon és találkoznak is munka után. Tudom, hogy ezzel nincs baj, hogy barátkozik, de valahol akkor is szúrja a szemem, hogy amint eljöttem már egyből szoros kapcsolatuk lett a semmiből, annyira, hogy a lány amikor nem találkozott barátommal (mert épp hozzám jött) már írta neki, hogy hiányzik. Nem akarom irányítani a páromat, se kisajátítani vagy ilyesmi, de bennem van egy tüske emiatt és sokat kattog az agyam azon, hogy vajon lehet-e köztük bármi. Nem szoktuk elolvasgatni egymás üzeneteit, de azt meg szoktuk nézni a másik jelenlétében kivel / kikkel beszélgetünk, és amikor belepörgettem az üzeneteibe akkor láttam amit írt neki a lány, és azt is észrevettem hogy többet beszélgetett vele és többször kereste mint engem. Nem nagyon szokott felhívni, ha viszont mégis akkor a beszélgetés alatt végig ideges, feszült,, és kb. max 5 perc után rámnyomja a telefont, mert hogy ő fáradt. Pedig munka után mindig még minimum 2-3 órát eltölt a barátai társaságában. Még azt sem várta meg egyszer sem, hogy elköszönjek tőle. Magyarán a 2 és fél hét alatt még nem volt egy olyan telefon beszélgetésünk se, hogy ne rázott volna le. Úgy érzem, hogy kezdek a háttérbe szorulni folyamatosan, és lehet hogy jelenleg egy szimpla barátság van a lány és közte, de olyan mintha ez egyre szorosabb lenne és kezdene kialakulni köztük valami több. Szerintetek túl reagálom? Hogy álljak ehhez a dologhoz? Mi lehet az oka annak, hogy igy viselkedik velem? Nem akarom az esetleges téveszméimmel elijeszteni a párom, de azt se akarom megvárni, hogy esetleg kialakuljon köztük valami. Az érzéseimnek pedig nem tudok parancsolni, korábbi rossz tapasztalataim miatt sok bennem a kétely.
2017. nov. 25. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom külföldi, vagy legalábbis más városbeli melóról van szó. Mi a terv? Te két és fél hete hazamentél. Ő is megy majd utánad? Vagy te vissza tervezel menni? Beszéltetek a közös jövőtökről?
2017. nov. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Soha nem nézzük meg a másik levelezését. Soha nem kérünk ilyet

2. Nem költözünk külön

2017. nov. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak lehetséges, hanem egészen biztos, hogy alakul köztük valami. A munkaidőn kìvüli találkozgatások férfi és nő között az esetek 95%-ban nem barátkozáson alapulnak. Erre még rájön az állandó csevegés, meg hiányzol stb. Egészen biztos, hogy akarnak egymástól valamit.

Valahogy össze kéne hozni, hogy újra együtt éljetek, mert így nem sok jövőt jósolok már ennek a kapcsolatnak.

2017. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nekem nem paranoiának tűnik, szerintem több van ott a barátságnál.
2017. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.: Próbáltam vele beszélni a közös jövőnkről (mert eddig voltak terveink), de terelte a témát mindig. Azt mondta nem akar arról beszélni, hogy mi lesz x idő múlva. Ami végülis érthető, mert a 20-as éveink legelején vagyunk... Csak hát eddig mégis voltak terveink. Nem akar utánam jönni, mert itt feleannyira keresne jól, én pedig ott kerestem rosszul.
2017. nov. 25. 15:03
 6/7 anonim válasza:
Én kolléga nőmmel hasonló helyzetben vagyok ! Meló után is szoktunk találkozni és nem akarlak elkeseríteni de több is van köztünk mint barátság. Hasonló fel állással. Ezt neked kell tudni hogy mennyire bízol meg a párodban . De eléggé gyanús elmondásaid szerint.
2017. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erősen fèlrekefèlés szagot érzek...
2017. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!