Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok/Férfiak akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak akinek a párja néha nem vesz fel melltartót ruha alá, Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Persze ez inkább nyárra jellemzőbb. Arra gondolok amikor átlátszik a cicije/mellbimboja a polon/ruhan keresztul mert nem vett fel melltartot. Tudom, hogy ez most divat dehat mindenki lathatja... aztan majd arra elvezkedik. Itt csinos fiatal lanyokra gondolok nyilvan nem 50es 120kg-s kasszas nenikre.
2017. nov. 26. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Húgom szokott így járni, de lapos a mellbimbója és nem látszik át.
2017. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezért kell alaposan megválasztani, hogy milyen emberrel vagy együtt... aki k-urvát szakajt, az ne csodálkozzon, hogy más is ráélvezkedik...
2017. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Barátnőmnek gyönyörű kerek feszes melle van, ami olyan szépen hegyes, hogy ha rá gondolok egyből pöccön vagyok. Nos ezeket a csodákat nem is kell melltartóban hordani, mert akkor is észrevenni messziről is, hogy ez valami brutalitás és legtöbbször nem is vesz fel melltartót én imádom, ha így jár a mellét meg, ha melltartóban van , akkor is megnézik így nem tudok mit tenni ellene , ha vesz fel, ha nem így is úgy is megcsodálják. Én büszke vagyok rá, mert tudom, hogy nem magamutogatás céllal történik mindez :)
2017. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Engem ugyan nem zavar.. tőlem aztán élvezkedhet rá bárki, este úgy is az enyém lesz;)


aztán..

Szerintem nagyon szexi (esetleg ha kemény lesz a bimbója akkor azt egyből kiszúrom :D)

Ja, és még egy pont az "engem aztán nem érdekel más" elvem mellé: ugye elve nekem akar tetszeni, nem másnak..

de folytatom!

Jön a fordított logika: Mi van ha másnak is tetszik? hmm tetsszen csak! Legalább tudom, hogy másnak is szexi a csajom. Teljesen jó! :)


ÖNBIZALOM LÁNYOK! Merjetek bátran öltözködni, ugyanis gyönyörűek vagytok!

2017. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én sosem mernék melltartó nélkül mászkálni...és barátomnak sem tetszene a dolog.

Kicsi ahhoz a mellem, kellemetlenül érezném magam, ha csak két hegyes mellbimbót látnának pólón keresztül.

2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem mászkálok melltartó nélkül, szerintem a nők elenyésző százalékába tartozom, akik

1) imádják a szép melltartókat, mert attól még nőiesebbnek érzik magukat (itt nem pushupra kell gondolni, hanem egy szép csipkés fazonra)

2) kényelmesnek találja a melltartót

2017. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Itthon tetszik, szerencsére jól állnak így is. Akkor már nem szeretem, ha jön valaki. Persze büszke vagyok rá, meg minden, de ne itt csorgassák a nyáluk.
2017. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha valaki nyáron egy top alá nem vesz melltartót, az gáz, egyrészt mindenki ribinek nézi, meg akárhogyis béna hogy átlátszik a bimbó az utcán.

Egy vastag pulcsi alá viszont már nem muszáj, sőt pl. exemnél volt olyan, hogy sem is sejtettem hogy nincs alatta melltartó, és amikor odanyúltam éreztem hogy úúristen puhááák *-*

2017. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek melltartó nélkül mászkálni. Sokszor éjszaka is hordok sport melltartót. Nekem kényelmesebb úgy.

Párom viszont gyakran megkér, hogy ne vegyek egyes ruhák alá. Akkor sem, ha nem is látszana, hogy van rajtam. Neki úgy tetszik. Nem lógnak a melleim, nem azért szeretem, nem azért szeretem a melltartót, hanem azért, ami a nevében is van, TART.

28N

2017. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak amiota nincs parom, vagy ha volt es nem volt éppen velem, akkor nem hordtam melltartot. Otthon azota sosem hordok. Ha egyutt voltam valakivel, zavart, hogy hiaba a parom, de majdnem csak a csocseimmel volt elfoglalva, idegesito es gyerekes volt toluk ez szerintem. Egyszeruen otthon kenyelmesebb szazszor anelkul a kaloda nélkül, utcara azonban sose mennek ki nélküle, ha latszik, hogy nincs rajtam. Le a boltba meg oke telen a 600 reteg alatt, de mashogy nem. Ilyenkor tok mindegy, milyen es mekkora mellei vannak egy nonek, mas nem is lesz lenyeg belole; 2 setalo mell. Ezt meg jobb elkerulni.
2017. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!