Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyereket akar de én nem és szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 26éves vagyok a pasim pedig 33éves és minden áron gyereket akar. Én viszont nem. Más élet stilust akar mint én és nem érti meg az én oldalamat csak a sajátját fújja és azt akarja én értsem meg őt.

Én azért nem akarok gyereket, mert nem várt babaként születtem és így pocsék gyerekkorom volt, olyan családban nőttem fel ahol a szüleim örökösen csak egymással balhéztak verekedtek és gyülölték egymást és csak a gyerekek miatt voltak együtt amíg fel nem nöttünk utána el váltak és élik a saját életüket mai napig felszínes a kapcsolatom a szüleimmel és ha én nem keresem fel őket ők engem soha nem is keresnek.

Szeretet hiányban és figyelem hiányban szenvedve nőttem fel, olyan életre vágyom, hogy gyermek nélkülire, ahol dolgozom, felnött életet élek, és van egy társam akitől azokat a dolgokat kapom meg amiket a szüleimtől nem kaptam meg figyelmet,szeretetet feltételek nélküli szeretetet akitől ezt meg kapom azzal akarom le élni az életemet. Nem akarok anya lenni és fel nevelni egy gyereket mert nem vágyom olyan életre bennem hatalamas űr van és nagyon kevés az energiám örülök ha munka mellett magamra van erőm és néha a társamra is van eröm túl sok lenne nekem egy gyerek nevelése bele roppannék tönkre mennék mert nem vagyok anya típus.


Ő viszont egy gyerekre vágyik és egy feleségre aki neveli amíg ő dolgozik és rendben tartja a háztartást és elfogadja őt olyannak amilyen és tiszteli szereti őt.

Csak hogy nekem nem ilyen életre van szükségem de ezt nem akarja elfogadni.



2017. nov. 28. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Áruld már el kérlek, mi a francot kerestek ti egymás mellett úgy, hogy teljesen más a jövőképetek? Ez pont nem egy olyan dolog, amiben kompromisszumot lehet kötni, egyikőtök mindig boldogtalan lesz, és szerencsétlen gyerek is borzasztó légkürben fog felnőni. Egyszerűen nem illetek össze, nincs közös jövőtök. Értelmes ember ilyenkor félreteszi az érzelmeit, szóval a "mert szeretem" egyáltalán nem kifogás.
2017. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Van két ember, aki tök mást akar, de vesztegetni egymás idejét. Megoldás: szakítás
2017. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Sosem akarsz gyereket? Akkor ezt el kell fogadnia, neked pedig el kell őt engedned! Így külön lehettek CSAK boldogok a jövőben. Mit tegyél? Szakíts, mihamarabb.
2017. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok a szakítás és válás híve, sőt...

De vannak olyan dolgok, amikben lehetetlen kompromisszumot kötni és ez pont ilyen.

Ha ő mindenáron gyereket akar, te meg semmiképpen sem, akkor mit tudtok csinálni? Fél gyerek nem létezik :D Érted. Húzhatjátok még a dolgot, de előbb-utóbb egyikőtök belefárad a másik győzködésébe, és még a végén ki is ábrándul.

2017. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bence_ ***** válasza:

Valakinek írtam egy privátot, elnézést.

Ha szeretnél változtatni az életeden akkor ezt nézd meg.

https://www.youtube.com/watch?v=e25JZz0fU-c&sns=em

2017. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

"Csak hogy nekem nem ilyen életre van szükségem de ezt nem akarja elfogadni."


Ahogyan te sem akarod elfogadni, hogy neki meg olyan életre van szüksége. Sosem lesz igazán boldog melletted.

2017. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Tudod, aki nem akar gyereket az nem ír ilyen hosszú indoklást, csak vállvonogatva elintézi, hogy benne ez nem kelt vonzalmat. Te viszont rettegsz, emiatt esélyed sincs normális aggyal átgondolni, hogy tényleg nem akarsz, vagy ha nem nyomorítottak volna meg a szüleid, akkor valójában szeretnél. Amíg előbbi embertípus sosem bánja meg a döntését, addig aki a félelmei miatt mond le a gyerekről az igen. Te nem szabad akaratodból döntöttél a gyermektelenség mellett, ezért én arra biztatlak téged, hogy keress fel terapeutát, aki segít neked megoldani a gondjaidat.


Ezeket én most a párod vágyaitól függetlenül írtam. Amit ő szeretne, hogy csak az anyaságról szóljon az életed az egy más tészta. Az még akkor is konfliktusforrás lenne, ha amúgy szeretnél anya lenni, mert az anyáknak sem egyféle életük van, nem mindenki vágyik arra a leosztásra, mint ő. Tudatosítani kéne, hogy itt legalább kettő ügy van, amit meg kell tárgyalni: az anyaság ténye és módja két külön dolog. Szép is lenne a világ, ha minden anya feladná az életét! Az egyetemen is a tanárnőim nagy része anya, most az egyik gyakorlatvezetőm nyolc hónapos terhesen, a második gyerekével tartott nekünk gyakorlatot. :D


Ha egyikőtök sem változtat, akkor boldogtalanná teszitek egymást. Én sem szívesen javaslom idegen embereknek a szakítást, ezért azt mondom, hogy egyikőtöknek sem kell megkövesedni és közeledhettek egymás álláspontjához. Bár a tiédet én nem tartom igazán "álláspontnak", hanem traumának.

2017. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Én azt gondolom, hogy lenne itt kompromisszum. Kérdező, Te megszülöd a gyereket, de a gyermekágy leteltével visszamész dolgozni, és a barátod marad otthon a kicsivel. Senki sem "anya típus". Mind menet közben tanulunk bele.
2017. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, az egy dolog, hogy neked milyen gyerekkorod volt.

Az viszont egy egészen más dolog, hogy te egy felnőtt ember vagy, ergo minden jogod és lehetőséged adott, hogy TE MÁSMILYEN gyerekkort adj a te gyerekednek.


Szóval nem köll itt a hátrafelé mutogatás a sanyarú gyerekkorról, mert a döntés biza csak a tied.

2017. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Ja, mert egy lelkisérült embernek mindenképp szülnie kell.


Ugyanmár. Ne vállalj gyereket, amíg úgy érzed, nehezedre esne szeretetet adni.


Szakíts a pasival és keress olyan párt, aki nem akar gyereket.

2017. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!