Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig képes egy srác várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes egy srác várni egy lányra (nem sexre értem), ha még csak 3hete vannak együtt és most csak ritkábban tudnak találkozni (betegség miatt)? Nem fog teljesen elhidegülni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten műtik a mandulámat és a párommal így sokkal ritkábban tudunk majd találkozni hiszen én nem tudok így menni... 17éves vagyok és ő még nem volt nálunk... de már terveztük a családi bemutatást...nah de így???

Kérlek írjatok valamit...:)

Puszi


2008. okt. 24. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Egy mandula műtét csak nem tesz tönkre egy kapcsolatot. Ha igen akkor nem is volt az. Nem kell mindjárt pánikba esni van msn és e-mail is. Addig beszélgethettek így amíg meg nem gyógyulsz. S a srác valóban igazi partnered biztosan megérti és "várni fog rád".
2008. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 10 napja jártunk a barátommal, mikor nyáron volt egy lehetőségem, hogy elmehetek a Balatonra dolgozni. Természetesen elmentem másfél hónapra dolgozni, ezalatt 2x találkoztunk....és megvárt. Számomra egyértelmű volt, hogy várni fog, mert láttam rajta, hogy fülig szerelmes belém. Már 2 és fél éve vagyunk együtt és naggggyon szeretjük egymást!

Ne aggódj!

Petranova

2008. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazatok van:D:D Én is ebben reménykedem:D... de nem bízom az emberekben és még nem vagyunk fülig szerelmesek sem... így egy picit tartok:D:D:S köszönöm a válaszaitokat:D
2008. okt. 24. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha te így aggódsz, akkor te legalább már szereted.

Szoval nyugi, meg fog várni...

2015. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!