Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félsz attól hogy a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félsz attól hogy a pároddal csúnya gyerekeitek lesznek?

Figyelt kérdés

Nekem elég gyakran eszembe jut, mert se én, se a párom nem vagyunk egy nagy szépség. Én nagyon sovány vagyok, lapos mellel, hatalmas orral és rossz minőségű hajjal. A párom hízásra hajlamos, hiába figyel a súlyára, mégis van rajta felesleg bőven, kopaszodik és nagyon csúnya a bőre. Én imádom őt a külseje ellenére, mert nagyon jó ember, és ő is szeret engem. A gyerekemet is szeretni fogom, akármilyen csúnya lesz, de már előre annyira sajnálom hogy milyen sok nehézsége lesz emiatt az életben. Főleg ha lány lesz.


Tudom, felszínes vagyok, nem kell mondanotok, szégyellem is magam miatta, de nem tudok nem erre gondolni ha a jövőnk eszembe jut. Ez mennyire normális? Ti szoktatok azon gondolkozni milyen gyerekeitek lesznek?


2017. dec. 4. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
két végletből lesz a pont jó
2017. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Eddig ez eszembe sem jutott, de nem félek, nincs a családban csúnya ember.


Amúgy meg nem biztos, hogy a rosszakat örökölni fogja.

2017. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most hogy említed a családot, úgy még rosszabb a helyzet! A párom szülei kifejezetten csúnyácskák, az én apukámat se nevezném jóképű férfinak, sőt, az ő oldaláról nem előnyös külsejű egyik rokonom sem. Egyedül anyukám csinos nő még közel 50 évesen is, ő az egyetlen reménye a jövendőbeli gyermekemnek a normális külsőre. :)
2017. dec. 5. 00:08
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes kérdés. Lehet, hogy csúnya embernek nem is volna szabad utódot nemzenie/szülnie, mert eleve kiszúr a saját gyerekével, mint ahogy beteges embernek sem. Ez azért nem kis felelősség, ennek ellenére a csúnya emberek is hoznak létre utódokat puszta önzésből, és nem foglalkoznak azzal, hogy a gyerekeiket milyen hátránnyal indítják az életben. Ezért is vagyok úgy vele, hogy ha valaha lesz gyerekem, csakis szép és egészséges lánytól lesz. Szándékosan biztos nem cs.sz.k ki a saját utódommal...
2017. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
54%
Anno az egyik korábbi munkahelyemen volt egy Judit nevű gyönyörű szép huszonéves lány vezető beosztásban. A barna haját ugyan szőkére festette, de iszonyat szép arcú, hatalmas barna szemű, feszes bőrű, sportos alkatú lány volt. Hát ne tudjátok meg, miféle csoffadt, kivénhedt ráncos bocskorral, meg egy füstös, apacs, semmirekellő kinézetű indiánnal hozatta el magát a céges bulira. Később ő maga árulta el a bulin, hogy a szülei voltak. Na, akkor reflexből kifeküdtem a placcra, pedig még nem is ittam semmit.
2017. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod, felszínes vagy, miért aggódsz, rossz élete lesz emiatt, ha igazából tudod, hogy semmiféle összefüggés nincs e 2 közt?
2017. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos van összefüggés a kettő között. A külsőm miatt sokat csúfoltak, középiskolában emiatt nagyon visszahúzódó voltam, egyáltalán nem voltak barátaim, a fiúk semmi érdeklődést nem mutattak irányomba. 21 évesen, az egyetem alatt hívtak el először randira, előtte még csak egy bókot sem kaptam soha senkitől. Még a saját szüleim se mondták soha hogy szép vagyok. Ez mit tesz egy kislány önbizalmával? A párom jobb helyzetben volt, ő mégiscsak férfi, méghozzá egy elég nagyszájú típus, így őt nem bántották annyian. De a lányok ugyanúgy nem érdeklődtek iránta, csak barátnak akarta szinte mindenki. Én vagyok a második lány az életében, pedig ő aztán tényleg nagy társasági életet élt előttem is.
2017. dec. 5. 00:41
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem szükség van az ilyen párosításokra is, hogy kitörjünk a lokális maximumból
2017. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem féltem.

Egyszerűen azért, mert én nem úgy élem az életem, hogy a külső az egyetlen értéke egy embernek.

Az érdekel, hogy a gyerekeim felnőttként mire fogják vinni. Pont nem lennék rá büszke, ha a fiam vagy a lányom végigkúrja az egész osztályt, mert jól néz ki.

Egyébként: három gyerekem van. Mindegyik gyönyörű, nem csak én látom így, hanem mindenki. Igen, az ellenkező nemű osztálytársak is jó pasinak/csajnak tartják őket. Persze, örülök, meg büszke vagyok rájuk. De nem csak ezért, sőt.

Sokkal büszkébb vagyok rájuk olyan dolgok miatt, amiért tenni is kell. Mondjuk hogy előző hónapban fejenként két tanulmányi versenyen jutottak tovább. Vagy hogy sikerült végre megtanulni biciklizni.

Más adottságai is vannak, amit tőlünk örökölt. Ügyesen rajzol, szép hangja van, jó matekból, kitartó, stb.

Igazából inkább csalódott lennék, ha ez mind hiányzik belőlük, "de legalább szép".

Nem hiszem, hogy kevesebb lenne bármelyikük, ha nagy orrot is örököl mellé. Legfeljebb gyakrabban hallaná, hogy tiszta apja. :)

2017. dec. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de ez kicsit beteges... mármint maga ez a félelem. El kéne már lassan jergetnek a magad sérelmeit,mert ha komoly a gyerekvállalási szándék akkor mindegy milyen gyermeketek lesz,meg fogod fújtani ezzel! Azt javaslom igyekezz túltenni magad a sérelmeken és egészséges önbizalmat építeni. A párodnak te vagy a legszebb nő és a gyermeke is a legszebb lesz. Kell ennél több? Szerintem nem. Oszobaság azt gondolni,hogy ha mindenkinek tetszünk az de jó.
2017. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!