Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ölte meg ez a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ölte meg ez a csúnya férfi a szép barátnőjét?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. szept. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Honnan kellene ezt nekünk tudnunk szerinted ?

Feltehetően elmebeteg.

2017. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

1 azért nem mondanám,hogy csúny

2 ez lényegetelen az ügy szempontjából,hogy csúnya-e vagy sem

3 amúgy milliádos,gazdag pasi

4 egy beteg ember volt aki horror képregényeket írt és ,ha olvastad a cikket akkor ott van,hogy fiatalon elkerült otthonról szóval egyértelmű,hogy mindenféle szeretethiánya is volt. született egy gyerekük és akkor zakkant meg jobban,gondolom visszaemlékezett a gyerekkorára és nem tudta elviselni,elborult az elméje ezért ölte meg a barátnőjét. Segítségre szorult volna.

2017. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Talán mindig is úgy érezte, hogy ő túl csúnya ahhoz, hogy szép nő szeresse őt és sosem hitte el, hogy a nő igazán szereti. Túl nagy volt benne az öngyűlölet.


Egyébként én is ilyen vagyok, hogy egy bizonyos kinézet felett már nem tudnám elképzelni egy nőről, hogy engem szeressen. (Csak én nem gyilkolok.)

2017. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Féltékenység....és ezáltal valaki hajlamos a gyilkolásra. Ennyi.
2017. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A gazdag úris.fejek ilyenek. Vagy öngyilkosságon vagy mások eltiprásán vannak,mert nem tudnak mit kezdeni a sok pénzzel és a boldogságukat pszicho dolgokban élik ki. Szép estét!
2017. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!