Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim minden hétvégén totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim minden hétvégén totál részeg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 èves korunk òta együtt vagyunk a pasimmal, most 26 vagyunk mindketten. Kb két éve élünk együtt. A problemam az hogy rengegeget iszik hetvegente es nem is az a baj hogy iszik, hanem a mennyiség és az hogy full egyedül. Semmi tarsasag. szerintem az mar regen rossz ha valaki magaban iszogat. probaltam beszelni vele de azt mondja ne pofazzak bele azt csinal amit akar, egy nehez munkahet utan neki is kijár a szorakozas.. na igen, de arra bem gondol hogy barmikor ott hagyhatom? mar mondtam neki többször is hogy bele fogok igy masba szeretni hs igy folytatja mert ilyen embert nem lehet szeretni. ezen kivül irigy, fukar, és mindent ugy kezel mintha haverok lennénk, itthon semmit nem csinal de nekem mindig konyhàsnéniként kell tevekenykednem itthon... elegem van. jön azzal h megvaltozik, hoz viragot meg macit meg isten tudja, de ez tuti tart 2 het aztan megint ugysnsz lesz...

2017. dec. 5. 05:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
92%

Tudod ki kínlódna vele...

Nem is értelek, gondolom nem most lett ilyen. Össze sem költöztem volna vele, nem lennék a cselédje, nem nézném a részeg pofáját. Komolyan, neked fiatalon ez minden vágyad? Próbáld kicsit külső szemmel nézni ezt az egészet, rájössz a válaszra magad is.

Ha mégsem, akkor úgyis kár neked bármit mondani.

2017. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne tenné?

Elhagyod? Nem.

Van kaja? Van.

Van szex? Van.


Meg is érdemled, hogy ilyen pasival legyél.


Az meg iszonyatosan szánalmas, hogy azzal fenyegeted, hogy beleszeretsz másba. Mint egy ovis.

Egyébként gondolj már bele, hogy milyen pasi állna szóba egy alkoholista csajával, akik tíz éve együtt vannak. Tudod kinek kéne ilyen nő...

2017. dec. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
19%

A szerelem vak

az hogy a pasija iszik mi kőze a nőnek hozzá?Semmi

Te is látod hogy x idő utan is olyan amilyen a pasid nem fog változni ennyi idősen

2017. dec. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, meg tudnad nekem indokolni mire fel mondod azt hogy kinek kéne ilyen nö??? nem ismersz engem es halistennek en sem téged arrol nem hiszem hogy én tehetek hogy ö iszik. köszönöm a véleményed, elfogadom ezt is de nem az volt a kerdesben en kinek kellek hanem hogy ö kelljen e nekem, vsgy probaljak meg eselyt adni. Köszi
2017. dec. 5. 06:32
 5/56 anonim ***** válasza:
65%

Tarts ki mellette, szülj neki gyerekeket, “mások által szépnek mondott életed lesz”


Mi mást tehetnél, főnyeremény egy ilyen férfi, meg egyébként is ő van egyedül a földön.

2017. dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
75%

"mire fel mondod azt hogy kinek kéne ilyen nő"


Elmondom. 9 éve ismered ezt az alkesz alakot, és nem rúgtad még ki, hanem vele vagy.

Normális nő a második ilyen hétvégén elbúcsúzna tőle. Neked ez évek óta megfelel. Irigy, lusta, fukar, semmit nem csinál, de évek óta vele vagy.

Kicsit is normális nő nem lenne vele.


Bocsánat a kemény szavakért, de nézz már magadba!

Egy ilyen semmi alakkal milyen jövőt tervezel?


Én nő vagyok, de teljesen megértem azt a férfit, akinek nem kell olyan nő, aki ilyen "kapcsolatban" képes 9 évet lehúzni.


Ennyire 0 az önbecsülésed?

2017. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
6ik. maximalisan igazad van, de nem tudtam hogy iszik, mivel csak két éve volt most hogy összeköltöztünk, és elötte nem éltünk együtt, akkoriban is eljart bulizni de ki tudta hogy késöbb mar az is mindegy neki ha itthon tök egyedül iszik. egyebkent külföldön élünk, és ne gondold hogy olyan könnyü valtoztatni itt kint, amikor se csalàd se senki nincs itt... tudom ez is csak kifogas mert ahogy mondjàk: aki sir, de nem valtoztat, annak még nem faj elegge. könyörög nekem, még gyürüt is kaptam de ennek ellenére hülye maradt.. igyekeztem elmondani neki hogy mire lenne szükségem, szàjbaràgòsan, kedvesen. teper utanam, elmosogat, nem hagy lomot maga utan de ez kb két hétig tart amig latja hogy megenyhültem... csak most tele lett a pohar.
2017. dec. 5. 06:48
 8/56 anonim ***** válasza:

Olvasd végig, amit írtál. Fordítsd meg, ha egy férfi lenne ilyen lábtörlő típus, kellene neked?

26 éves vagy, képes voltál 9 évet egy ilyen alak mellett lehúzni. Egy normális ember számára érthetetlen, hogy mi tart mellette. Tényleg képes lennél egy ilyen ember mellett leélni az életed, gyereket szülni neki...stb? megváltozni nem fog, arra ne is számíts.

2017. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
67%

2. Vagyok

Ennyire buta vagy? Jó, szájbarágós leszek.


Fenyegeted, hogy majd jól beleszeretsz másba.

Vagyis te se úgy képzeled, hogy szakítasz vele, aztán utána kezdesz ismerkedni. Á, dehogy.

Mellette akarsz ismerkedni. Vagyis megcsalnád. (Igaz, tíz éve nem találsz jobbat... De a szándék a fontos.)

Ezt hogy képzeled el?

-Szia, Béla vagyok.

-Szia, Gizi vagyok.

-Van pasid?

-Igen, van. Tíz éve együtt vagyunk, két éve vele élek. De le akarom cserélni, mert egy alkoholista, aki kutyába se néz.

-Szuper! Mindig olyan csajra vágytam, akit lehet évekig átlázni, és kapcsolatfüggő.

-Örülök. Akkor dugunk gyorsan? Este hétre haza kell érnem az élettársamhoz. De remélem, jövő héten hozzád költözhetek.

-Ha az ágyban is alázhatlak, akkor persze.

-OK. Muszáj elköltözni valakihez, és csak te álltál szóba velem. Úgyhogy az első pár alkalommal mindent bevállalok, hogy megfogjalak. Aztán csak találok melletted egy jobbat.


Még jó, hogy ismerkedni nem úgy szoktunk, hogy őszinték vagyunk.

2017. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
3%

Elmondanám mindenkinek, aki ilyen esetben a nőt hibáztatja, nem úgy zajlik ez, hogy hirtelen alkoholista lesz a pasi, és szarba sem veszi a "párját", hanem fokozatosan, mindig kis lépésekkel halad előre, így gyakorlatilag a szenvedő alany mindig természetesnek gondolja a helyzetet. Mire besokall, és rájön, hogy itt bizony k..va nagy baj van, legtöbb esetben már nem igazán van hova mennie, mert mindentől és mindenkitől elszakította a férje/barátja/rabszolgatartója. Arról nem is beszélve, hogy a pszichés terror miatt kialakul benne az az érzés, hogy semmit nem ér az elnyomója nélkül. (Ez egyébként a rabszolgákra is igaz volt a történelemben, ők is rettegtek, mikor felszabadították őket).


Kérdező, valamit muszáj kitalálnod, ha más nem, költözz vissza ebbe a takony országba, de hamarosan el kell számolnod a pasid felé minden időddel, telefonhívásoddal, csak az engedélyével hagyhatod el a lakásotokat, még most menekülj, amíg van rá lehetőséged.

2017. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!