Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket zavarna ha a párotok többet keresne, esetleg Ő tartana el?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltartania nem kéne, de nem zavarna, ha többet keresne. Átlátok ezeken a baromságokon.
2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem, sőt: nagyon szeretnék egy ilyen partnert.
2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem tartatnám el magamat. Az viszont nem zavarna, ha többet keresne, csak csodálkoznék.
2017. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék a sikerének és, hogy ilyen talpraesett lány :) Eltartania semmiképp nem kéne, viszont én már tartottam el (úgymond mivel ő még tanult) a volt páromat és érdekes lenne most az a felállás, hogy a lány még többet is keres mint én. Nyilván nem lenne baj, rólam is levenne valamennyi terhet, és több pénzünk is lenne ami csak jó dolog.
2017. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem , nem zavarna, kivéve ha ezt hangoztatná. Mindegy ki mennyit keres, csak tudni kell kezelni a dolgot. Ez pedig a nő hozzáállásátol epp annyira függ mint a férfi egészséges önbizalmától.
2017. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"esetleg Ő tartana el"


Ez van már jó ideje, de egyáltalán nem zavaró. Munkamániás a lelkem, ebben meg igazán nem akarom megzavarni.

2017. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, az eltartás is részben lehet, de élősködni rajta azért nem akarnék.
2017. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar mivel a barátnőm kb 1 éve többet keres mint én. Ennek oka az hogy engem tavaly novemberbe kivágtak az akkori munkahelyemről, és mivel nem akartam munkanélküli lenni, hirtelen kerestem mást ahol sajnos csak minimálbért tudják megadni plusz azon felül adnak pár ezret, plusz némi juttatást és ennyi.

Igaz alig 100 ezret megkeresem ami ideglenesen megfelelt, de annyira jó társaságba kerültem hogy szinte megszakad a szívem ha el kellene jönnöm onnan. A barátnő nettó 160-180 erzet keres, némi túlórával nettó 200 ezret is megkeresi ha annyira úgy alakulnak a dolgok. Mivel sok munkalehetőség van jobb pénzért, de annyira rossz is az a környezet hogy eddig nem váltottam, a barátnőm is mondta hogy ne váltsak ameddig nem akarok váltani, mert anyagilag nem állunk rosszul, és a babát még nem tervezzük így addig maradjak ha tényleg jól érzem ott magam. Igazából lett volna másik cég ahova mehettem volna, de csak január közepétől vettek volna át, plusz a jelenlegi helyemen idén először adnak 13. havi fizetést, plusz karácsonyra is akarnak adni nekünk valami csomagot amit szintén most adnak először, mert főnök, pontosabban tulajdonos váltás volt vagy 10 hónapja és ő így döntött hogy ez nekünk jár ha már nem tud jól megfizetni, de ez neki belefér. Persze ennek örülünk, meg nekem az a plusz pont jól jön, még ha nem is egy hatalmas összeg, de mégis csak plusz pénz.

2017. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!