Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nyilvánítod ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyilvánítod ki a véleményedet a párod szüleinek? A pároddal szoktál beszélni arról, ha esetleg nem tetszik az anyós vagy az após viselkedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A mi kapcsolatunk őszinte a barátommal, mindent megbeszélünk egymással, köztük természetesen a kényesebb témákat is, akár legyen szó lelki problémákról (...:"D), akár valamelyik szülőnek a viselkedéséről.

Most sajnos nekem van problémám az anyósjelölttel, amióta ugyanis a barátom testvérére is rátalált a szerelem, úgy érzem, hogy jelentéktelenné váltam a szemében, pedig azt gondolom, hogy jó választás vagyok, mert tájékozott vagyok a világ dolgait illetően, ezáltal kiválóan lehet velem beszélgetni, hűségesen kitartok a gyereke mellett, és ami kell, azt megveszem magamnak, tehát nem aranyásózok vagy ilyesmi. Nemsokára egy piacképes diploma is a kezemben lesz. A másik pár még csak középiskolába jár, de ezt most hanyagoljuk, mert nem ezen van a hangsúly.

A barátommal beszéltem mindezekről, és ő teljes mértékben mellettem áll, azonban az én anyám mondott egy olyat, hogy azért az ő jelenlétében ne szidjam a szüleit, mert csak a szülei, és fáj neki, ha negatív dolgokat mondok róluk.

Én viszont úgy érzem, hogy ami a szívemen, az a számon: egy kapcsolat alapja az őszinteség.

Ti mit gondoltok, kinek van igaza? Esetleg személyes tapasztalataitok vannak a témában?



2017. nov. 12. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez emlétettek szellemi limitációjától függ.


Egy pár, mindenről beszél, ami zavarja őket, higy ketten dolgozhassanak rajta.

2017. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor nekem az vált be, hogy elválasztom az anyukája személyét az aktuális dologtól amivel nem értek egyet, és nyilvánvalóvá teszem hogy attól még hogy most szerintem nincs igaza, továbbra is nagyon kedvelem.

Szerencsére nekem könnyű dolgom van, mert ezzel nem is hazudok. Nagyon jóban vagyok az anyjával, egy tündéri nőnek tartom, ő is kedvel engem és az első pillanattól nagyon befogadó volt, de ő is tévedhet, csinálhat olyat ami nekem nem annyira tetszik. És ilyenkor van hogy mondom a páromnak, aki veszi is mindig hogy csak az aktuális viselkedést "bántom', nem az anyukáját.

2017. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem titkoltam a férjem előtt, hogy bajom van az anyjával. Ő sem, ha az enyémmel. :D És ez így teljesen normális, hiszen mi vagyunk a szűk család, nekünk nem szabad vetíteni a másiknak. Ha a saját párom előtt nem vállalhatom fel a véleményemet BÁRMIVEL kapcsolatban, akkor mégis ki előtt tehetem ezt meg?
2017. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

pedig azt gondolom, hogy jó választás vagyok, mert tájékozott vagyok a világ dolgait illetően, ezáltal kiválóan lehet velem beszélgetni, hűségesen kitartok a gyereke mellett, és ami kell, azt megveszem magamnak, tehát nem aranyásózok vagy ilyesmi. Nemsokára egy piacképes diploma is a kezemben lesz. - na, az ilyen hozzád hasonló beképzelt csajoktól pont futni tudnék.

Pláne, hogy le is nézed a másik csajt. Hányinger...


Én nem szólnék bele, kivel jár a gyerekem, de ha a párja ilyen tudálékos, önfényező lenne nem látnám szívesen és pont.

A diploma pont semmit nem ér, anélkül is lehet valaki művelt és okos!, és a diplomás is beképzelt bunkó. Pont.


Párom szülei "csak" érettségizett emberek, de nyitottak, vidámak és tájékozottak a világról. Mostohaanyám ellenben diplomás, aztán mégis olyan síkhülye, hogy a fejemet fogom szokszor, hogy kaphatott diplomát.

2017. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként megmondom nekik a véleményemet. Nyilván olyan hangnemben és stílusban, ahogyan a kedvesemmel beszélek, nem leszólva, fennhéjázva, stb. :)
2017. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Fejezd már be. Erről szó sincs.

Sőt, az előző barátnője is hasonló volt (ő is középiskolás, mert egyidősek), mégsem volt rá egy rossz szavam sem, sőt szerettem, mert nem éreztem, hogy elém helyezték volna.

Azért írtam le ezeket a dolgokat, hogy lássátok, hogy nem vagyok aranyásó, sem egy utolsó kis izé, tehát nincs okuk utálni.

Ha neked ez önfényezés, akkor sajnos nagyon el vagy tévedve. :)

2017. nov. 13. 15:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg a másik. Én azt nem értem, miért ne lehetnék büszke arra az eredményre, amit elérek. :)
2017. nov. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!