Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves vagyok (még szűz) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok (még szűz) és a barátom nem mer felvállalni a szülei előtt, mondván nem tetszenék nekik és társaságban nem fogja meg a kezem. Viszont érzem, hogy szeret. Szerintetek mit tegyek? Vajon szégyell? egy barna bőrű lány

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat:)Nem vagyok cigány,apukám mozambikbó származik,anyukám meg magyar.A srác azt mondja,hogy a szülei nehéz esetek és nehezen fogadnak el bárkit.Ellenben azt első pillanattól elvárja,hogy az én szüleim elfogadják.Ez nagyon erősen hangzik,de az abaj,hogy életemben másodszor 21 évesen szerelmes vagyok belé,de nem tudom hova tenni azt hogy nem vállal fel engem.Olyan,mintha ez nekem kötelező lenne,ám ő fél a következményektől.
2010. jún. 7. 00:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb muszáj lesz. Még a titkos házasság és titkos gyerekek előtt...
2010. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
hat, szerintem nem erdemli meg, hogy beszelj vele. csak azt, hogy felvilagositsd, hogy milyen begyöpösödött agyu. aztan hagyd ott. a mentegetöszese engem legalabbis nem erdekelne. rövid az elet.
2010. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

abszolút normálisnak tűnsz szerintem ha nincsenek előítéletekkel a szülők vagy a barátok akkor nincs gáz és csak a pasid "gyagyika" 1 kicsit

amúgy volt már félvér barátnőm és az elején para volt...

de aztán tők jól megvoltunk:) sok sikert

2010. jún. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Uristen hogy lehet ilyet mondani hogy a cigány nem ember. A szlovákok pl utálják a magyarokat akkor a nem romák sem emberek? Szerintem meg a primitiv rasszista bunko k.....ög a nem emberek
2010. jún. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de én az ilyen embert otthagynám.Nem lennék képes vele együtt maradni...

Gondolkodj..mellette csak szenvedsz,mert szégyenkezik miattad!

Nem szeret igazán.Ha nem szakítasz vele,akkor biztos nem lesz jobb...

2010. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha szeretne felvállalna, én rögtön dobom az olyat, aki nem vállal fel, én, én vagyok,elvárom, hogy a párom ilyennek szeressen, vannak hibáim is, de egy párkapcsolat, valahol a kompromisszumokról szól, és ha valaki nem kompromisszumképes, az csak magát szereti.
2010. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!