Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok, hogy ez nemcsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok, hogy ez nemcsak nálam veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:


Barátommal sokszor szoktunk chatelni ha nem tudunk találkozni. Pár héttel ezelőtt kerestem valamit Mo. térképen a googlemaps-on (Neki néztem vmit!) miközben írogattunk. Szóba jött egy város. Írtam, hogy egy közeli ismerősöm oda költözött, milyen jó hely, stb…


Erre ő: ONNAN IS VOLTAM EGY NŐVEL.


Gondolom, eltudjátok képzelni milyen düh, harag, csalódottság, szomorúság lett úrrá rajtam….

Nagyon összevesztem vele aznap, elmondtam a véleményemet, hogy hogy lehet ilyen érzéketlen bunkó, hogy ilyet mond nekem, a barátnőjének, akit elvileg szeret. Kimondhatatlanul rosszul esett ez, és annak ellenére, hogy már nem most történt mégis rossz, mert nem lett megbeszélve.

Azt mondta, ezt csak viccnek szánta, nem értem a viccet, túlreagálom, stb…

Már a kapcsolatunk elején is tett néhány hasonló megjegyzést, és már akkor is összekaptam vele ezzel kapcs. de ez volt a csúcs, mert annak ellenére, h anno mondtam neki, nekem ilyeneket ne mondjon, mert nem érdekel és rossz hallani, ilyet irt nekem.

Te hogy reagálnál le ilyen helyzetet?


Köszi



2017. dec. 9. 00:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Túlreagáltad.

Te a jelenje vagy .

A többi a múltja , de az is ő.

Mi párommal simán megosztottunk egymással volt kapcsolati sztorikat.

Kicsit hisztis vagy és önbizalom hiányos.


Nő.

2017. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem abszolut tulreagalod. Nekem ez meg sem uti az ingerkuszobot. Mi meg is beszeljuk, ki kikkel volt es ki nez ki jol es kikkel randiznank szinglikent. Ezzel a hisztivel csak magadtol taszitod el mas karjaba. Nyilvan volt elotte is elete, nem csak te vagy mint no a vilagon. Es ha ezt nem fejezed be, meg lesz mas is. 24
2017. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg elég hisztis vagy....

21/N

2017. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
sztem te reagáltad túl. mi van akkor ha onnan is volt már valakije? semmi! az a lényeg és az számitson, hogy most veled van, de ha sokat hisztizel nem sokáig...
2017. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

A tapasztalatlan lányok (mint te) nem értik, hogy ez semmit se jelent, nem ellened van és nem kell hogy rossz érzésed legyen emiatt.


A tapasztalatlan fiúk (mint a barátod) nem értik, hogy egy tapasztalatlan lánynak csak akkor szabad elejteni egy ilyen félmondatot, ha 3 napos hisztigörcsöt akar kiprovokálni.

2017. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem illetek össze.

Van egy lány ismerősöm, akit valahogy mindig sikerült megbántania a barátjának. Nem is voltak sokáig együtt. Ha ennyire nem képes felfogni, tiszteletben tartani, hogy neked mi fér bele, mi nem, akkor nem ő a neked való.


Szerintem is hülye vicc, egyetértek veled. Egy ilyet csak úgy bedobni... Más, ha leülnek és megbeszélik, mi volt a múltban, de más megbeszélni és más csak úgy odadobni ilyeneket.


Férfi

2017. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Itt az "onnan is voltam egy nővel" kijelentés egy jelentéktelen szexkapcsolatot jelent, nem rendes kapcsolatot.


Tudom, hogy volt más nője is rajtam kívül,és az így is van rendjén 28 évesen, de hogy honnan, kivel volt egyéjszakás kalandja azt sztem nem velem kellene megosztania.

2017. dec. 9. 00:20
 8/25 A kérdező kommentje:

Férfi!


Igy van. Más ha az a téma, akkor nyilván nem kell eltitkolni dolgokat, mert tudjuk, h nem az elsők vagyunk egymásnak, ami rendben is van, és igy is van jól. De! Más csak igy a semmiből bedobni, amikor teljesen másról beszélünk.

Már régebben is észrevettem, h mintha hencegne azzal, h mennyi nője volt és mondtam is neki, nekem ezt rossz hallani, ne nekem beszéljen erről, és annak ellenére, hogy ezzel enmt9rődve ezt igy irta nagyon megbántott.

2017. dec. 9. 00:25
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem olyan mindegy hogy most egyejszakasban dugott massal vagy kapcsolatban. Volt tobb partner, kesz. Tenyleg onbizalomhianyrol tanuskodik es a legtobb ferfi epp ezt mondja, hogy mennyire kiabranditoak az ilyen nok, akik a semmibol is kepesek pataliat csapni. Orulj, hogy veled van.
2017. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Deflohelp ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem volt szerencsés megjegyzés, különösen, hogy

tudnia kellett, rosszul fogadod az ilyen "humort".

Jól tetted, hogy elmondtad a véleményedet.

De ettől még nem állt el az eső ...

Férfi

2017. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!