Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok, hogy ez nemcsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok, hogy ez nemcsak nálam veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:


Barátommal sokszor szoktunk chatelni ha nem tudunk találkozni. Pár héttel ezelőtt kerestem valamit Mo. térképen a googlemaps-on (Neki néztem vmit!) miközben írogattunk. Szóba jött egy város. Írtam, hogy egy közeli ismerősöm oda költözött, milyen jó hely, stb…


Erre ő: ONNAN IS VOLTAM EGY NŐVEL.


Gondolom, eltudjátok képzelni milyen düh, harag, csalódottság, szomorúság lett úrrá rajtam….

Nagyon összevesztem vele aznap, elmondtam a véleményemet, hogy hogy lehet ilyen érzéketlen bunkó, hogy ilyet mond nekem, a barátnőjének, akit elvileg szeret. Kimondhatatlanul rosszul esett ez, és annak ellenére, hogy már nem most történt mégis rossz, mert nem lett megbeszélve.

Azt mondta, ezt csak viccnek szánta, nem értem a viccet, túlreagálom, stb…

Már a kapcsolatunk elején is tett néhány hasonló megjegyzést, és már akkor is összekaptam vele ezzel kapcs. de ez volt a csúcs, mert annak ellenére, h anno mondtam neki, nekem ilyeneket ne mondjon, mert nem érdekel és rossz hallani, ilyet irt nekem.

Te hogy reagálnál le ilyen helyzetet?


Köszi



2017. dec. 9. 00:03
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
22%
Szerintem is tulreagalod! Viszont en mar akkor idegbeteg leszek ha arra gondolok h a baratnom volt mar elottem mas palival nem h ha meg valami olyasmi sztorit mesel.... ( en vagyok neki a 2.).. en mar rengeteg novel voltam... de en akkorse tudom megemeszteni ilyen hulye vagyok :D... szoval nem vagy te olyan rossz hozzam kepest :D.. mondjuk en ot nem bantom ot ez miatt tudom h en vagyok hulye es megbecsulhetnem h csak 1 el volt de igazabol becsulom is bonyolult... na pacsi :)
2017. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Korábban kommentelő férfi voltam. Azt nem értem, a kommentelők egy része miért nem érti a problémát. Nem az a baj, hogy volt másokkal is, hanem hogy így bedobja beszélgetés közben a témát. Aki ezt nem érti a kommentelők közül (ez látszik az írásából), azt nyugodtan figyelmen hagyhatod. Téged a stílusa zavar (szerintem jogosan). Nem hinném, hogy ez túlreagálás.
2017. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Így van! Nem maga a tény, hogy volt több szexpratnere már 28 évesen, mert az teljesen rendben van, hanem, hogy ilyen stílusban bedobja.

Köszi a megértésedet. :)

2017. dec. 9. 01:12
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem teljes mértékben nem vagy kapcsolatra való lány.Ha valaki szereti a másikat hagyja őt önmaga lenni.Vagy is csak azt teheti a pasid,vagy mondhatja amit te hallani szeretnél.Ez nevetséges.Ez nem kapcsolat.Ha azt akarod mamit te szeretnél,akkor nézz a tükörbe és szeresd azt,legyél vele. Nem veled kellene megbeszélnie? Akkor kivel,a szomszéddal? Én az első ilyennél kidobtalak volna,mert veled 1 szenvedés lehet az élet.Többet marakodhatsz mint ami szép dolog van a kapcsolatban.
2017. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
54%
Jó hogy nem az én barátnőm vagy....
2017. dec. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
50%

Meglepődtem a válaszokon. Én abszolút megértelek, talán összeveszni túlzás volt. De ez nekem is rosszul esne, főleg azután hogy megkérted hogy ne tegye. A beszólás stílusa meg hát tahó.....

24F

2017. dec. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%

Béketűrő barátod van - jól becsüld meg!

Én már otthagytalak volna, mert iszonyodom a féltékenykedéstől, és az értelmetlen hisztitől!

2017. dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Elég tapló "vicc" - tehát a barátod is - szóval inkább azon gondolkodnék, mennyire illünk egymáshoz?
2017. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit hisztis vagy. Ő pedig be akarta mutatni micsoda fa5zagyerek, a nőfaló, mert ez a legtöbb nőnek imponáló, hiszen "aki kell más nőknek is, az tudhat valamit".
2017. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
Tehat mar a kapcsolat elejen is ugyanekkora paraszt volt, es most egyutt kellene csodalkoznunk, hogy az erzeketlen bunko nem valtozott meg ismetelten? Hihetetlen. Tenyleg.
2017. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!