Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én tetszek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én tetszek egy olyan pasinak, aki bármilyen nőt megkaphatna?

Figyelt kérdés

Nem értem mit eszik rajtam... Alig van mellem, fenekem, nem vagyok egy álomnő kategória. Pedig ő akár azt is megkaphatná.

Alacsony vagyok, és nagyon vékony.

Egy olyan pasihoz mint ő, formás idomú, csinos nő illik, aki magassarkúban járkál, műkörömmel és vakolatnyi sminkkel.

Semmi szépséget nem látok magamban, mégis velem akarja összekötni az életét... Miért?


2017. dec. 13. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem a formásabbaknál jobban tetszenek a vékony testalkatú lányok. Lehet neki is pont a vékonyak tetszenek jobban.
2017. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"olyan pasinak, aki bármilyen nőt megkaphatna"


ILYEN pasi NINCS!

2017. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bence_ ***** válasza:
100%
Súlyos önértékelési gondod van ha az is hihetetlen számodra, hogy valaki jól érzi magát melletted.
2017. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a külsőd nem is fogta meg, de a belsődbe úgy tűnik túl sokat látott bele, ami "megfogta"...

Cáfolj már rá kérlek.

2017. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi, azt ő döntötte el, hogy milyent szeretne maga mellé. Köszönd meg az életednek, hogy egy számodra bejövős palit rugdosott az utadba, és ne akarj az ő szemével látni, helyette gondolkodni, mert akkor garantáltan elkeféled.
2017. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 De La Cruse ***** válasza:

El fogja árulni.

Ha nem akkor is rájösz magadtól.

Addig is tegyél meg mindent, hogy veled mindig jól érezze magát.

Főzz neki szendvicset meg kávézzatok jókat, meg mindíg dicsérgessed a férfiak kinézetét meg az okos eszét meg ilyen csajoskodásokban jeleskedj.

2019. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!