Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen fogadok el bármilyen ajándékot vagy pénzbeli segítséget. Normális ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen fogadok el pénzbeli segítséget vagy ajándékot, még ünnepnapokon is. Nem szeretem ha költenek rám, általában megpróbálom a saját kiadásaimat 100% fedezni, hogy ne legyen szükség arra hogy a párom segítsen. Ajándékot nem kérek. Én szoktam adni, evvel is megpróbálom törleszteni azt amit rám költöttek. Egy ismerősöm szerint ez beteges és nincs olyan hogy egy kapcsolatban hogy 50-50 százalékban mindent megosztunk, mint egy vállakozásban.
2017. dec. 2. 00:04
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
76%
Nem teljesen normális egy kapcsolatban, de én is ilyen vagyok. Rossz érzéssel tölt el engem az is, hogyha már csak egy szívességet kell kérnem bárkitől, bár ez sajnos azért van, mert sokszor szenvedtem el bizonyos dolgokat még fiatalabb voltam. Én tényleg inkább halok szomjan, mintsem egyes emberektől elfogadjak egy pohár vizet. De ennek egy boldog kapcsolatban nem szabadna feszélyeznie az embert. Nem tudom, hogy te érzel-e hasonlót de én úgy vagyok vele, hogy egyedül a páromtól tudnám jó érzéssel elfogadni az ajándékot és a meglepetést.
2017. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértem a gondolkodásodat, hasonló vagyok én is. E mögött az van (legalábbis nálam), hogy semmiképpen sem szeretnék lekötelezettje lenni egy férfinek. De ennek ellenére meg kell tanulni elfogadni azt, amit szívből ad a másik, mert én pl. nem egyszer bántottam meg ez miatt embereket, ugyanis úgy jött le a "nem kell nekem semmi" hozzáállásom, hogy az ő szemelyét is elutasítom. Tehát próbálj valamilyen egészséges középutat találni.
2017. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztára hasonlíasz ebben páromra. Ha én azt mondom veszek neki ezt vagy azt.. akkor mondja, hogy "jó, de akkor vissza fizetem" vagy ő fizet helyettem valamit stb. :) Pedig mondom neki, hogy ne fizesd vissza meg hagyd a fenébe :D A felesben való fizetés olyan amiben még én is benne vagyok.
2017. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajándékot azért kellene, pénzbeli elutasítása viszont példás dolog, mindenkinek így kellene.
2017. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lassan én is így érzek. Aki sokáig a Segítőtársam volt Életemben, kezdi elveszíteni a bizalmamat.... :(


Rájöttem, hogy mik a gondjai - kimondatlanul is. Nem lesz egyszerű, de bízom benne, hogy sikerülni fog.


Ui: folyamatosan további Segítőket küld számomra a Gondviselés! Áldott Karácsonyt Mindenkinek!

2017. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: Áldott Adventi Időszakot! (Még csak december eleje van...)
2017. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyire vissza utasító emberrel, nem tudnák együtt lenni. Az egyértelmű, hogy a személyem is elutasítja. Nekem, egy kapcsolatban az, hogy tudunk beszélgetni, meg dugni, egyszerűen nulla. Ezt, még az útszélén álló is tudja nyújtani.
2017. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Igaz nincs párkapcsolatom.
2017. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!