Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarj a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarj a párom, hogy megvágjam, míg börtönben van, ha szeret?

Figyelt kérdés
Még nincs ítélet, de biztosan letöltendő lesz, minimum 2 év... Nagyon szeretem a barátomat, ő is engem, mióta viszont tudja ezt, nagyon furcsán viselkedik. Nem mondja ki, de minden arra mutat, nem akarja, hogy megvárjam, pedig én nem is tudom másképp elképzelni, minthogy látogatom a lehető legnagyobb sűrűséggel, illetve a szabadulásakor is kint várom... Miért csinálja ezt? L23
2017. dec. 15. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőle.
2017. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb életet szán neked mint amit ő nyújtani tud.
2017. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

MErt neki legalbb van esze.


Tudja, hogy ex-börtöntöltelékként gyakorlatilag 0 felé konvergál majd munkalehetőség, mindenki megbélyegzi - nyilván tök jogosan, és ennek nem akar téged kitenni.


Egyébként hidd el, 2-3 évet NEM fogsz kibírni szex nélkül ;)

2017. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert több esze van mint neked.
2017. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Szép lesz. Szabadul, erkölcsit nem kap, normális munkahelyre nem veszik fel. Mehet majd közmunkára, aztán élhettek életetek végéig egy félszobás albérletben.
2017. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

"2-3 évet NEM fogsz kibírni szex nélkül"

Miért ne lehetne annyit kibírni? o.O

2017. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pénzügyi gondjaink nincsenek, nem is lesz. Eddig sem alkalmazott volt. És 2-3 évet kis kibírok szex nélkül (próbáltam már), szóval nem ez a gond... Kérdeztem persze őt is, de azt mondja, hogy nincs azzal gondolja, hogy megvárom, örül neki... csak nagyon nem ezt tapasztalom...
2017. dec. 15. 16:12
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Hallgasd meg Johhny Cash - It aint me cimu szamat pont errol szol. Tudja hogy o nem jo neked. Csak meg te nem tudod. Meg lehet fel tole, hogy csalodna (pl elhagyod, felkre kefelsz) es o kozben tehetetlen nem tud semmit csinalni.
2017. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Egy normális átlagos pasi nagy eséllyel szüzen hal meg, egy tetves börtöntöltelékre meg ennyit vár a puncija, kész röhej :D
2017. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2017. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!