Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Börtönben volt, közben problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Börtönben volt, közben problémák adódtak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal nagyo sokáig kerülgettük egymást, mire végre úgy alakultak a körülmények, hogy össze is jöttünk. Nagyjából egy hét múlva elvitte a rendőrség valami tartozás miatt. Két hetet volt bent, egyszer meglátogattam. Közben a barátainkkal nekem összetűzésem akadt, és nagyon úgy néz ki, hogy ő ezt nem úgy hallotta vissza, ahogy történt.

Ma idetelefonált, hogy kint van, de velem nem akart beszélni, arra hivatkozva, hogy le kell nyugodnia.

A látogatás alkalmával nem tűnt dühösnek...


Össze vagyok zavarodva. Teljesen tiszta, hogy beszélni fogok vele, de csak pár nap múlva, mivel azt mondta nuygalmat akar. Kérdésem az, hogy ez szerintetek ilyekor normális, vagy aggódnom kellene...?


2015. máj. 9. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Tartozás miatt senki nem kerül böribe. D Ha adósságbehajtás (védelmi pénz) miatt jutott be, akkor csak gratulálni tudok.
2015. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, Németországban kerülnek érte börtönbe. :)
2015. máj. 9. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, qrvára nem, csak Te egy bűnözőnek hiszel, mert buta vagy és neked ő az alfahím. Remélem futtatni fog Hamburgban St. Pauliban.
2015. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Istenem de édi vagy. :) Figyu, itt élek, tisztában vagyok vele miért ültetnek le, vagy miért nem. Az olyan pénzbirság ami az államnak menne, és nincs kifizetve, az igen is börtönel jár. Pl. egy villamosbírság is ilyen. Nem fizeted, kamatozik, x összeg után jönnek a kékek. Pacsi. :)
2015. máj. 9. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

2 hétért elég sokat kellett lógni a villamoson ;)


(Magyarországon is lehetőség van leülni a pénzbírságokat, de ki az aki inkább 2 hétre sittre megy ahelyett, hogy befizetne néhány EUR-t... És ez önkéntes döntés a Németeknél is, nem úgy van, hogy elvisznek miatta, hanem Te közlöd, hogy nem fizetsz, inkább leülöd, egyéb esetekben az állam a pénzt szerzi meg és nem leültet. Persze ha jól látom mindketten jogászok vagytok, így biztos igazad van).

2015. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A pénzbírság más, mint a tartozás, azért el kell követni valamit, szabálysértés, bűncselekmény.


A tartozás kölcsön, be nem fizetett számla nálam. Ne okoskodj nekem, bűnöző macája, odakerült az alfahímed, ahová való.

2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most mi a francért kell basz.gatni?!

A villamos egy pl. volt. Ott pl kapsz 40 eurót, amit nem fizetsz ki, az szépen növekszik, növekszik, és x euró után igenis leültethetnek. Ha kifizetsz egy plusz összeget, akkor kijöhetsz előbb, mint a határidő. Amúgy ha leültetnek, is ki kell később fizetned a pénzbírságot.

De nem fogok belemenni jobban. A kérdésemre amúgy miért nem válaszoltok?

2015. máj. 9. 19:53
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó, elírtam, elnézést kérek. NEM TARTOZÁS, HANEM BÍRSÁG. Oké.

Különben, most hogy így láttam a "bűnőző macáját" leírva, még tetszik is. Köszi. Az exem valóba bűnöző volt ;D

2015. máj. 9. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem megy vissza a csávó. bűnözőknek börtönben a helyük. kedves párod meg lehet, hogy párkapcsolatot létesített néhány hasonló alfa hímmel, érthető ha pihenni akar.
2015. júl. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!