Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 31 évesen 17-éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 31 évesen 17-éves lánnyal járni ciki, gáz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 18:32
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nagyon elítélendő dolog?
2017. dec. 15. 18:56
 12/31 anonim ***** válasza:
11%

Na jó, menthetetlen vagy.

Az itenni emberek ítéleteire alapozol?

Többségük antiszociális, skizofrén, érzelemgyenge és szuicid hajlamokkal rendelkezik vagy pont kórosan beképzelt és egoista, harminc évesen szüzek, szociális fóbiásak illetve bármi egyéb téren zakkantak.


Ennyi erővel egy csapat galambot is megkérdezhetnél, kb. annyira lenne releváns a véleményük bármilyen komolyabb kérdést illetően (számomra legalábbis).

2017. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%
#12: Te sem vagy kivétel :)
2017. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

#13

Ahogy te sem, ha csak ezért a kommentért bejelentkezel egy másik accra, hogy még az anonimek között is még anoninabb maradhass. :D


Egy szóval sem mondtam, hogy tökéletes lennék, de mindig nyíltan felvállalom magam, tudom mennyit érek és élem az életemet úgy ahogy én szeretném mert nem tartozom senkinek elszámolással, pláne nem vadidegen embereknek.

Ha valakinek ez nem tetszik akkor ott az ajtó.

2017. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Gáz
2017. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ciki

gáz

szánalmas

megvetendő

normától eltérő


hirtelen ennyi szinonimát találtam-

2017. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Én 31 éves felnőtt nőként el sem tudnám képzelni, hogy egy 17 éves fiúval járjak. Mégis miről beszélgetnénk? Arról, hogy szomorú, mert kettest kapott a történelem dolgozatára? Úgy érezném magam, mintha a saját fiammal járnék...


Normális esetben egy 17 éves kamasz még középiskolás, a legnagyobb gondja, hogy megírta-e a házifeladatát időben. Egy 31 éves felnőtt pedig már vagy családos ember vagy a családalapításon gondolkodik - emellett a munka, karrier teszi ki az élete nagy részét. Szinte semmi közös nincs ebben a két életkorban két emberben.

2017. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
#17: Igazad van, de azt azért ne feledd el,hogy a nők(lányok) fiatalabb korban vonzóbbak, a férfiak meg tudod, mint a jó bor.... Nem hiába van az,hogy a legtöbb kapcsolatban a lány/nő a fiatalabb.
2017. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hát, közel van hozzá, kis túlzással a lányod lehetne. Ráadásul 17 évesen, még szinte gyerek.
2017. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Az a gaz h a gimnazista korosztallyal erzed magad egy hullamhosszon agyilag es nem a korodbeliekkel.
2017. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!