Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ezt csinálja az arab párom?

Figyelt kérdés

én most magyarországon vagyok, ő ezúttal kinnt maradt amíg én hazajöttem.

egész nap üzenget, hívogat, ezzel nincs is gond ,de ha nem válaszolok kb 1 percen belül akkor elkezdi hogy: mit csinálok? biztos megcsalom! ilyesmi.


mindent előző nap be kell neki jelentenem , hogy másnap hova megyek, kivel, meddig maradok. el is mondom neki, és azt mondja oké rendben.másnap el is megyek a városba , shoppingolni vagy kajálni, de ha hazaérek és beszélünk tiszta idegbeteg, és megint azzal jön , hogy megcsaltam.

szinte nincs nap hogy ne ez lenne a téma.


csak az én párom ilyen vagy minden arab?


2017. dec. 15. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy te nem tudtad hogy milyenek az arabok mielőtt összejöttél vele?

Cool! 🖖🤙👏

2017. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát ezt nem gondoltam volna azért, hogy napi 3x kell sírva könyörögnöm neki hogy elhigyje nem csalom meg
2017. dec. 15. 20:28
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenek az arab férfiak. Arra azért vigyázz, hogy te ne menj ki az ő hazájába, mert valószínűleg soha nem tudsz többet haza jönni.
2017. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Anno Londonban egy 18 éves magyar munkatársam összejött egy arabbal. Hiába mondtuk neki hogy nézzen körül, vannak.. hogy is mondjam "kultúrálisan fejlettebb" srácok is. Ő nem..

Aztán 2 hét után rá kellett hívnia a rendőrt mert életveszélyesen megfenyegette ha nem takarja el az arcát a lány.

Viccen kívül.

2017. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Mármint ha nem közlekedik csadorba elvágja a torkát.. kedves, mi?
2017. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan egyetlen olyan ismerősöm van, akinek arab párja van, de dettó ugyanez megy náluk.
2017. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez neked új ? Összejönni könnyű velük de lekoptatni és megszabadulni a legnehezebb . Vágd ki a sunyiba , aztán minden ragaszkodó tetvet akár cigány , olasz , néger , perzsa vagy európai koptasd a retekbe ... Van elég szolgalelkű hasonszőrű azzal élje meg a felvilágosult babonás tradíciókat . Eszed legyen ne vállalj tőle gyereket és bárhogy csalna ne menj ki vele , polkorrektek takarodjanak a sivatagba bölcselkedni .
2017. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Na te se leszel többet itthon, ha visszamégy, majd a kecske legfeljebb, amire elcserélt.
2017. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Az a nem normális hogy összejösz egy arabbal. Kicsit más kultúra, máshogy állnak a nőkhöz. Mégis mire számítottál?
2017. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nála normális.
2017. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!