Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő először alszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő először alszik egy pasinál, reggeli ébredéskor mi az első teendője?

Figyelt kérdés
Meri használni a fürdőt, WC-t a férfi engedélye nélkül (pl, ha még nem ébredt fel). Vagy eszik a hűtőből amit talál, (pl. lazac).

2017. dec. 17. 15:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Pipa.
2017. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus, már megint te????


Nem unod még a h..lyeségeidet???

2017. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Nálam megszívnád, itt nincs lazac, csak erdélyi szalonna.
2017. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

Én mindig reggel végzem a nagy dolgom, úgyhogy akárhol kelek fel, mert akkor jön rám. Igen, arra is elmennék, meg pisilni is.


Aztán a fürdőszobában kezet is mosnék és talán mást is.


A hűtőből vagy még inkább a spájzból (tudod, ahol a tartós kaják vannak, amiket nem kell a hűtőbe tenni), pedig valami egyszerűt ennék, néhány falatot. Kennék egy szelet vajas kenyeret, ennék egy darab almát, ilyenek.

Meg még a csapból egy pohárba vizet is töltenék, mert reggel elég sok vizet szoktam inni ébredéskor, úgyhogy pár pohár vizet is meginnék.

2017. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

pl lazac?? :O :D

kiknél ébredtél eddig? mindenkinél volt lazac vagy nálad ez alap szint?

2017. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Azt amihez kedve van. WC-re elmenni nem kell külön engedélyt kérni, az egy alapvető szükséglet, csak nem kell tartogatnia addig amíg fel nem ébred és engedélyt nem kap üríteni.

Ha pedig kieszed a hűtőt akkor rosszabb esetben nem lesz több ott alvás.

Ilyen szempontból velem is rosszul járnál mert a hűtőben kb. csak egy flakon mustár és majonéz van.

2017. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Szóval leb@@szott a pasi,amiért megzabáltad a lazacát?
2017. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én mindig kimertem menni wc-re, sose kértem engedélyt :D Elég nagy hülyeség lett volna felébresztenem azért a pasimat, hogy megkérdezzem kimehetek-e wc-re :D Na de viccet félretéve, ezek szerintem alap dolgok. Ha éhes az ember, akkor sem kell engedély, eszel és kész. De ha kicsit udvarias a pasi, mondja is hogy érezd magad otthon és nyugodtan használhatsz/ehetsz bármit.
2017. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Az első teendő megenni a lazacot. Ha nincs lazac, akkor felöltözni, otthagyni, majd üzenetben közölni, hogy nem egymást keresitek, nincs meg a kémia, és nem is állsz készen új kapcsolatra, mert egy IGAZI NAGYBETŰS FÉRFINÁL mindig van lazac, és te nem akarsz lúzereket pesztrálni.
2017. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
kaki ,fogmosás.
2017. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!