Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sokat flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokat flörtöl barátnőimmel/kollégákkal. Nem tudom szándékosan-e vagy alapból ez pasi beütés?!

Figyelt kérdés
Vagy csak visszajelzést vár hogy lenne-e esélye a csajoknál? Nem csalt meg még soha, de nem tudom csak azért mert nem jön neki össze vagy nem is akar.Ezzel már sokszor megbántot, szóltem neki hogy nagyon zavar és ígysincs elég önbizalmam nem kell még fokoznia.

2017. dec. 28. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nyeregből jobban megy az ismerkedés.

Biztos nem pasi beütés, mert egy igazi férfi nem így viselkedik.

2017. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz flört alatt? Nagyon nem mindegy. Vannak sokkal közvetlenebb emberek, akik észre se veszik, hogy mások már flörtnek veszik a viccelődéseiket, ugratásaikat, vagy 1-1 bókot.

Az önbizalmadnak viszont alapból tök függetlennek kellene lennie másoktól (a párodtól is..), szóval ezzel mindenképp ideje lenned kezdeni valamit. Kizárólag te tudsz ezen változtatni.

2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Ego tuning, és keresi a jobbat.
2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az baj ha nem veszi észre, hogy ezzel bánt téged. Ez így hosszú távon csak rombolja Még jobban az önbizalmad.
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyen problémáid vannak, minek neked egyáltalán barát? Pszichológust keress inkább.
2017. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszömöm szépen a válaszokat! :)

Néha bókolgat milyen csinos valaki, egyszer volt fent társkeresőn, (viccből amit persze nem hiszek el,igaz törölte is) viszont volt olyan is hogy erősebben rászált egy barátnőmre, de nem volt semmi, dicsérte milyen szép, de viszont mindent kitöröltek hogy ne tudjak meg semmit (szerintem legalábbis biztosan azért törölte ki mindakét fél)

Az önbizalmammal kapcsolatban igazatok van, ezen valahogy nekem kéne változtatni. Mert hiába mondja mennyire szép vagyok, mások előtt is dícsér, büszkélkedik másoknak hogy velem van. Mert én nem azt mondom hogy ne nézze meg a nőket, nézze csak nyugodtan beszélje meg a haverjaival de semmiképpen ne bántson meg vele és ne előttem (bár olyanra nem volt példa hogy előttem bókoljon valakinek.)

Csak munkatársaim jelezték nekem, tehát nem ártatlan dolgok lehetnek ha szóváteszik nekem, ők is beismerik ezzel hogy bántó rám nézve. Ja nem vagyunk együtt szakítottam vele hónapokkal ezelőtt, mert tisztában vagyok vele nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.:(

De mindig ír nekem és keres, de én attól tartok csak egy B opció lennék és ugyanezeket művelné.

2017. dec. 28. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szakitottatok, nem mindegy?
2017. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól tökön szúrtad magad szerintem. Ez így nem sok. Amúgy meg a kollégák sem feddhetetlenek, simán akarattal kaki kavarni alátok unalomból. Minden esetre szakítottál, így már kár ezen forogni.

31/f

2017. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mindegy mert állandóan keres és így teljesen összezavar! Nem értem mi ebbe a jó neki, mert ha ennyire szeret akkor miért nem tartja be amit ígér?! Azért merült fel bennem is mi van ha nem tudatos és szórakozik velük? Újra akarja kezdeni.


Tudom némelyik kollégának nem lehet hinni ezt belátom és nem is hiszek, de aki bizonyítékokat mutat az már más tészta! És szól nekem hogy párod írkál nekem és marhára zavar. Meg lebukott társkeresőn szerintem joggal lehetek bizalmatlan! Egészen addig 100%-ig bíztam benne még nem bukott le a társkeresővel. Mert én úgy vagyok vele, aki szeret ne társkeresőzzön, ha meg valamit nem tudtam neki megadni mondja meg.

2017. dec. 28. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, szakítottál vele. Jól tetted, csak vissza ne menj hozzá, mert mindig ugyanez lesz, újra és újra.
2017. dec. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!