Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, mennyre toleraljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mennyre toleraljatok ha a pasitok iszik?

Figyelt kérdés

Az utobbi idöszakban (2-3 ev) többnyire olyan stresszes munkat vegeztem (illetve a munkan kivüli körülmenyek is sokszor szerencsetlenül jöttek össze) hogy egyszerüen nem tudtam alkohol nekül elviselni a vilagot. Melo utan többynire annyira keszen voltam, hogy sokszor minden nap a sörrel inditottam az esten, bevertem nehanyat elmelkedtem aztan lefeküdtem, aztan masnap kezdtem elölröl. Altalaban nem ittam ronggya magam, csak annyit guritottam le hogy ne erezzem a stresszt, többnnyire jobbfajta söröket ittam, mert abban ugye meg ott a komlo aminek meg plusz kabito hatasa van. De aztan azt vettem eszre, hoyg egy idö utan nem tudok alkohol nelkül elni es elkezdtem kgndolkodni, hogy ha lenne elettarsam akkor kidobna-e vajon emiatt.

A prolemat vegplülis az oldotta meg, hogy kirugtak (nem hosszabitootak meg a szerzödesem. Nem volt idöm uj melot keresni, most munkanelküli vagyok a stressz sokkal kevesebb es heti max nehany sörre (egeszseges mertekre)csökkent a fogyasztasom is.

De viszont felek hoyg ah ujra valami agybeteg helyre kerülök melozni minden kezdödöik elölröl :S

Lezerekkel, lezeres anyagvizsgalattal foglalkozom/foglalkoztam es nagyon sok oraban.


Hoyg reagalnatok erre a helyzetre egy kapcsolatban/együttelesben?



2017. dec. 15. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Maximum ha a barátokkal elmegy kéthavonta egy pasis estre, de onnan sem csontrészegen jön haza. Vagy ha közösen elmegyünk egy kellemeset sörözni.

Ez semmi esetre sem férne bele nekem, sajnos úgy nőttem föl, hogy az apám kezdő alkoholista volt, gyerekkoromban rendszeresen vártam kint a kocsma előtt, amíg ő bement "mosdóba", úgyhogy különösen érzékeny ez a téma számomra. Az ivás nem megoldás a problémákra. Én ezt nem tudnám és nem is akarnám tolerálni.

2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted hogyan kellene reagálnia a nőknek egy olyan "férfire", aki olyan helyen dolgozik huzamosabban, ami megkeseríti az életét?


Hogyan kellene bánni egy olyan emberrel, akinek annyi esze sincs, hogy másik munkahelyet keressen?


Hogyan kellene hozzáállni egy olyan emberhez, aki ha utálja a szakmáját, akkor nem képes váltani és inkább szenvedve akarja leélni az élete hátralevő részét?


Mit lehet csinálni azzal az emberrel, aki munka után semmire sem használható, mert a munka felidegesítette-megitta az X sörét és inkább alszik?


Ezekre válaszolj.

2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért iszik, mert stresszes a melója, azt egyáltalán nem tudom tolerálni, ahogy a minden napos kábulást sem.

Mi is megiszunk párommal egy-egy sört heti 1-2 alkalommal, pusztán mert jól esik egy kis beszélgetés mellé. Ő néha mikor itthon dolgozgat vagy barkácsol akkor szintén iszik egyet kettőt. De aki "gyógyszerként" issza, azt nem tudom tolerálni. Persze, ha buli van, vagy összeülünk pár haverral akkor iszogasson nyugodtan (ennek is megvan nyilván a mértéke), de nem minden nap. Nem is tudom mit lehet csinálni olyan ember mellett, aki sehova nem megy csak beb.szik aztán alszik.

2017. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tolerálom.
2017. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ilyen stressz elől menekülésként semennyire, egyenes út az alkoholizmusba.

Amúgy ha pl szereti a finom borokat, felőlem ihat 1-2 pohárkával esténként, mint ahogy szoktunk is a párommal, nem zavar.

2017. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindig így kezdődik. Először elkezdesz inni, szívni, kábítószerezni stb mert nem érzed jól magad. Aztán egy idő után azt veszed észre hogy már akkor sem tudod jól érzeni magad ha iszol. Ilyenkor újra meg kell tanulnod teljes életet élni alkohol nélkül. Neked még jól is jött ki a lépés ebből a szempontból. Szerintem ideje lenne elkezdeni edzeni, sportolni vagy legalábbis találni egy hobbit ami fizikai aktivitással jár, amiben tudsz majd fejlődni. Ezt a fejlődést a káros szenvedélyeid nyilván hátráltatni fogják és mivel sikerélmények fognak érni nem azért fogod feladni a piát mert az asszony nem tolerálja hanem mert fontosabb lesz a sport. Velem is ugyan ez történt. Minden hétvégén kábítószereztem, ittam, csavarogtam, aztán elkezdtem testépítéssel foglalkozni és szép fokozatosan ki maradtak a hétvégi görbe esték. Szinte észre sem vettem. Úgy voltam vele hogy nem fogom agyon csapni egy hét munkáját egyetlen éjszakával. Amúgy meg nem azért kell lerakni a piát mert az asszony nem tolerálja hanem mert nem vagy saját magad ellensége, ilyen egyszerű.
2017. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szarba se venném.
2017. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az előző, négy éves kapcsolatomnak pont emiatt lett vége. Az én exem pont amiatt kezdett el így esténként sörözgetni, hogy elvesztette az addig imádott munkahelyét (saját hibájából egyébként). Egyre többet és többet ivott, itthon jóformán már egy józan pillanata nem volt, az egész ember és a lakás is bűzlött az alkoholszagtól, egy életre meggyűlöltem. Nem tudott úgy elmenni se sehova, hogy ne részegen érjen haza, és még én voltam a szemét, hogy nem értem meg, neki milyen nagyon rossz. A dolog végül odáig fajult, hogy mindenféle balhékba is belekeveredett a kocsmákban meg az utcán hajnalban, részegen. Akkor azt mondtam, hogy én ezt többet el nem viselem és szétváltak útjaink. Ő tudja, mi a fontos neki...
2017. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Amit ivás terén nromalisnak tartok, ha kajáhot iszik egy pohár bört vagy egy üveg sört, ennél több nem elfogadható.


Így, ahogy te csinálod, az az alkoholizmus kezdete, akinek stresszcsökkentésre kell innia, az egyre mélyebbre fog süllyedni és nem alkalmas semmilyen kapcsolatra.

2017. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. "Egészséges mérték" számomra nincs piában.
2017. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!