Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres rá lányokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres rá lányokra a férjem a facebookon?

Figyelt kérdés

Ma a a férjem nem lépett ki a facebookjából a laptopon.

Én nem tudtam, megnyitottam a facebookot és bedobott.

tudom hogy nem szép dolog de belenéztem.

Találtam egy pár lányt akire rákeresett.

egyébként is féltékeny tipus vagyok és gyanakvó sajnos.

És ami a legérdekesebb hogy ezek azóta törlődtek a keresésből...

Nagyon sok veszekedésünk van emiatt ugyanis én nem bízom meg benne, az okokat inkább nem részletezném...

Szerintetek aggódnom kellene emiatt?

Vagy más pasik is nézelődnek?


2017. dec. 29. 16:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%

Az okokat nem részleteznéd... pedig kéne, mert ez sok mindent más megvilágításba helyez.

Enélkül én csak azt látom, hogy te fújod fel a dolgot, de nagyon.

Alapvetően nincs abban semmi, hogy rákeres más nőkre. Én is rá szoktam keresni férfiakra, olyanokra, akiktől nem akarok semmit, volt szerelmeimre, nem azért, hogy kutakodjak utána, csak ránézni, hogy mi újság vele. Mert mondjuk már régen láttam. Ennyi.

2017. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Én is szoktam rákeresni erre-arra, ha rég találkoztam vele, vagy tett fel egy nekem tetsző képet, akkor megnézem a többit is, mert unatkozok, de ennyi. Nála se feltétlenül jelent többet. Ha annyira féltékeny lenne a feleségem, hogy emiatt gyakoriak a veazekedések, akkor már lehet, hogy nem céltalanul nézelődnék, de ki tudja.
2017. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs titkolni valója akkor tudnád a jelszavát te meg az övét. Bár az ilyen szoros kapcsolat ritka. Ha megnézi az nem megcsalás. Van olyan férfi aki nézegeti van aki nem. Ez a legpontosabb válasz ami adható a kérdésre.
2017. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Ki az, aki nem nézelődik? Mi a baj azzal, hogy ránéz másokra vagy esetleg rákeres. Én is rá szoktam keresni. Ha annyira titkolni valója lenne, akkor ügyelne rá, hogy kilépjen a facebookjából.


Egyébként onnantól, hogy azt írod, nem bízol meg benne, nálam inkább az a kérdés vetődött fel, hogy miért vagytok még együtt? Így nem lehet egy kapcsolatot fenntartani egyik fél részéről sem.

2017. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagyok. Szerintem nem nagyon van olyan férfi aki legalább néha ne legeltetné meg a szemét néhány nőn akár a valóságban vagy a Facebookon. Szóval, alapjában véve nem ott van a gond, hogy megnézi valaki képeit stb. A nők is bőven megnézegetik szerintem a férfiak profiljait.


Ez még nem jelent egyenes indítékot arra, hogy bármi rosszat is csinálna a háttérben.

2017. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Mert nyomorék. Kit érdekel kis senkik profilja. Ezen a színvonalon van a csávó - mert ez nem férfi.
2017. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Annyit mondok, hogy van rá okom hogy ne bízzak benne...

Nem történt konkrét megcsalás de ahhoz hasonló.

Mindegy nem is ez a lényeg.

Én azóta teljesen labilis vagyok érzelmileg, mindenbe beleképzelek valamit.

Ő azt mondja engem szeret én kellek neki.

Van két gyerekünk is.

Januárban leszünk 10 éve együtt.

Sokszor úgy érzem el kellene mennem egy dokihoz, mert ez ami velem történik már nem normális.

Minden napomat megkeseríti...

2017. dec. 29. 16:19
 8/31 anonim ***** válasza:

5-össel értek egyet.

Nőként én is rákeresek hébe-hóba az exeimre, megnézem hogyan alakul az életük. Ez semmi más, mint puszta kíváncsiság, egyiktől sem akarok már semmit. Sőt, még régi ismerősökre, barátokra is rákeresek néha, ahogy írta is egy válaszoló, puszta unalomból. Nincs ebben az ég világon semmi! És biztos vagyok benne, hogy a párom is így van ezzel, egyáltalán nem is zavar.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy csak akkor lehet valakiben megbízni, ha még a jelszavát is megadja. Számomra ez nem bizalom. Ha bízom valakiben, akkor pont hogy nem akarok belenézni a privát dolgaiba. Ennyi magánszféra maradjon már meg mindenkinek!

2017. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
"Ha nincs titkolni valója akkor tudnád a jelszavát..." Eszembe nem jutna ilyen! Hadd legyen már az embernek ennyi magánszférája... nem is értem. Egyesek miért akarnak szimbiózisban élni, párkapcsolat helyett?
2017. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Hallod, a doki jó ötlet. Mert ha ennyire féltékeny vagy, akkor ott a te készülékedben van a hiba.
2017. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!