Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres rá lányokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres rá lányokra a férjem a facebookon?

Figyelt kérdés

Ma a a férjem nem lépett ki a facebookjából a laptopon.

Én nem tudtam, megnyitottam a facebookot és bedobott.

tudom hogy nem szép dolog de belenéztem.

Találtam egy pár lányt akire rákeresett.

egyébként is féltékeny tipus vagyok és gyanakvó sajnos.

És ami a legérdekesebb hogy ezek azóta törlődtek a keresésből...

Nagyon sok veszekedésünk van emiatt ugyanis én nem bízom meg benne, az okokat inkább nem részletezném...

Szerintetek aggódnom kellene emiatt?

Vagy más pasik is nézelődnek?


2017. dec. 29. 16:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

1. Minek vagy olyannal, akiben nem bízol?

2. Ilyen példát mutatsz a gyerekeidnek? Nekik egy tökéletesen harmonikusan működő család kell, ezt tőletek nem kapják meg, ha így viselkedtek.

3. Van rá okod? Akkor miért nem szakítasz? Ja, a gyerekek miatt? Az nem kifogás!

4. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.

5. A féltékenység ÖNBIZALOMHIÁNYBÓL származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység RÓLAD szól és nem a másikról!

6. Minden ember rákeres más emberekre párkapcsolatban, akár hetero, akár homo.

7. A saját h..lyeséged miatt mérgezed a kapcsolatodat! És ebbe a mocsokba szeretnéd felnevelni a gyerekeiteket? Azt szeretnéd, ha ők is ilyenek legyenek, mint a ti, a szülők?

8. Talán már benne megfogalmazódott, hogy véget akar vetni a kapcsolatnak, ezért nézegethet mást, mert látja, hogy egy házisárkány vagy.

2017. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
23%
párszor én is rákeresek lányokra. Akire a legjobban áll, annak a képét lementem és kiverem rá. :D
2017. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

Egymas jelszavainak ismerese nem mely szint, hanem dedos. Rettentoen.


Ha nem bizol a ferjedben, es oka van, faxbuk nelkul is meg tud csalni.

A keresesbol torles nagyon gyanus.

Sokan nezelodnek teljesen artatlanul, ugyanakkor sok szexualis felkerest is kaptam, kapok foglalt pasiktol. Te dudod, a ferjed melyik kategoria.

2017. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
56%
#11: nem o hazisarkany. A ferje egy ribi.
2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
Sárkány vagy, keresi az utódodat. Megértem.
2017. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%
Hàt figyelj ha már egyszer volt egy próbàlkozàsa kifele kacsingatott akkor megfogja tenni ujból.Nem csalt meg de hajlik afele .Szóval nem kell noszogtatni hogy figyelj talàltam neten egy szêp nőt az esete is irj rà .Lehet megtenné.
2017. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Az exem is ràkeresett a csajokra ja és az társkereső volt.Én sem gyanakodtam nem jelszavazta le a gêpét sem.Nem volt előjele sem szóval megnéztem az előzményeit és ott talàltam rá hogy tàrskeresőzik ezt nem gondoltam volna rola mert minden okê volt utólag ên hittem azt és nem mondtam neki semmit.Erre felhivott mert meloba volt és szó szerint cêlozgatott hogy mi màr nem biztos hogy együtt leszünk a jövőben.
2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
32%

Én is rákeresek kismillió emberre. Például vannak nők és férfiak, akiket töröltem anno, mert annyi baromságot kiraktak. De azért néha unalomból még megnézegetem a profiljukat. Vagy például azokat is törölni szoktam, akiknek minden héten más az életük szerelme. De őket is lecsekkolom néha, hogy éppen ki az új jelölt. Vagy egy-egy régi ismerőst, akivel nem nagyon beszélek, de érdekel, hogy mik történtek vele mostanság. Vagy ha adok-veszekes oldalakon hirdet valaki valamit mindig rákeresek, hogy ne felejtsem el, meg megnézzem ki is az.

A féltékenykedés pedig SEMMILYEN formában nem elfogadható. Nincs olyan, hogy jajj te ilyen típus vagy. Mert ha ez a helyzet, akkor bizony komoly lelki és mentális problémáid vannak. A féltékenység hamarabb szétb.ssza a kapcsolatodat, mint az, hogy párod néha rákeres egy-egy nőre... Utálom az ilyen buta p.csákat, akik szerint minden a párjuk hibája, de észre sem veszik, hogy ők rontják el a kapcsolatot. És ezt nőként mondom.

2017. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hàt ebben az esetben hogy a kérdező irta hogy volt oka fêltêkenykedni akkor itt màr nem beszêlhetünk arrol hogy csak ugy megnêzte más nők profiljàt .Eleve ha te bizalmatlan vagy ő erre ugy reagàl hogy sunyiban nöket keresgêl akkor sztem itt nincs miről beszélni.Mondani bármit lehet de ha nem ugy cselekszik akkor megette a fene.Mond el neki hogy ez zavar ha nem vâltoztat akkor hagyd ott .
2017. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%
Aha, és mi volt az ok a féltékenykedésre? Mert "ezt inkább nem részletezné". Vagyis semmi oka nem volt. Szerintem.
2017. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!