Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 3 gyerekkel megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Egy kihült élettársi kapcsolatban élek és megismerkedtem valakivel,nagyon jó vele sokat beszélgetünk és a szex tökéletes,

csak félek elhinni,hogy komolyak a szándékai.....(én 31 vagyok ö 33 neki nincs gyereke az enyémek 12,5 és 3 évesek)


2010. jún. 3. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik ikerpár? vagy hogy lehet 3 gyereknél csak 2 kor?

de amúgy van esélyed :D simán :D

ha szerencséd van egy a 33 éves jófej és kitart melletted életed végéig :D

sok boldogságot mindnyájatoknak :D

L/18

2010. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12 és 5 és 3 :) és kösz a biztatást:)
2010. jún. 3. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
:Dlol , szerintem , 12, 5 , és 3 :)
2010. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esély van. Hogy ez a faszi az-e, azt nem tudom.
2010. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ismeri a gyermekeidet? Ha már találkozott velük, meg voltak közös programok, akkor miért ne hinnéd el? És a srácok is elfogadják a választottadat? Mert inkább ez lehet rázós..
2010. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elég friss még a kapcsolat ,eddig nem mutattam be a gyerekeknek, amugy szereti a gyerekeket és a csemetéim is elég könnyen barátkoznak.

Mivel alapbol elég bizalmatlan vagyok várni fogok még a közös programokkal...

2010. jún. 3. 20:54
 7/10 FFDP ***** válasza:

Túl bizalmatlan azért ne legyél és ne félj a pasitól.

(mondjuk szerintem érdekes, hogy már együtt voltatok, de a gyerekekkel még nem találkozott, de ez magánvélemény)

Sok sikert és boldogságot. :)

2010. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan lehet.

A szomszédom 30 évs, úgyszintén 3 gyerekkel, ráadásul neki is ikrei vannak, a legkissebbek. Összejött egy normális hapsival, aki szereti és sugárzik, hogy boldogok.

Szerintem simán boldog lehetsz, ha igazán akarod.

2010. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha korrektül az elején tudtára adtad, a családi hátteret, és még igy is akar továbbra is, vágj bele, hisz egyedül nem jó és a gyerekeknek is ha nőnek, nehezebb elfogadni egy idegent. Természetesen a végleges kapcsolat-tartásnál azt vedd elsőként figyelembe, hogy a párod és a gyerekek között milyen kontaktus van, el tudják-e egymást fogadni, hisz egy anyának a legfontosabb a gyermekek , és a nyugodt háttér megteremtése.
2010. jún. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját véleményem az, hogy tarts meg szeretőnek, de ne dúld fel a házasságod. Ha kihűlt, akkor sem. A gyerekeid fogják megbánni. Sok hasonlót láttam. A felnőtt érintettek túlélik, a gyerekek komolyan sérülnek. Ha összeállsz vele, az is ki fog hűlni, így meg nem.
2010. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!