Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van rajtam 10 kg súlyfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van rajtam 10 kg súlyfelesleg. Ez nektek mennyire zavaró tényező?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szerintem nem vagyok csúnya, nagyon sokan mondják, hogy szép az arcom, volt már párkapcsolatom, de nem igazán voltam boldog benne, az igazi szerelmemmel pedig a mai napig nem tudtunk normális kapcsolatot kialakítani, és nem miattam. és nem tudom miért... :(
2010. jún. 3. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró tényezö, egy komoly kapcsolat nem ilyen tényezőkön múlik szerintem.
2010. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.Meg hát más 10 kiló súlyfelesleg 150 és 180 centis magasságnál:P
2010. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az a 10 kg egyenes arányosságban oszlik el nem zavaró. De ha csak tested adott pontján van plusz 10 kg akkor az szemet szúró.
2010. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 kg nem vészes de azért jobb lenne ha nem lenne.
2010. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AfroAmerikai ***** válasza:

Függ a magasságtól, meg a súlytól. De pl egy 170-60 összeállítás tökéletes. Amúgy meg vannak olyanok akik épp a telt hölgyeket szeretik =)


-AfroAmerikai-

2010. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem zavaró ha arányosvagy,kéne egy suly/magasság adat.
2010. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hány kiló vagy??meg neked miaz a 10kg súlyfelesleg h 110kg-vagy és 10kg ami nmekell vagy vagy 60kg és abol nemkel 10 kg
2010. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 az már sok szokott lenni általában. Fogyózz kicsit, hogy kívánatosabb legyél, nem elég ha szép az arcod, egy formás popsi csodákat művel.
2010. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NAGYON
2010. jún. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!