Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűnjek el? Egyáltalán jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűnjek el? Egyáltalán jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akiért bármit megadtam volna, de már elég régóta azt érzem,hogy csak szenvedek mellette. Úgy érzem kihasznál és nem őszinte velem. Nagyon szeretem őt,de én ezt nem akarom nap mint nap elviselni,utálom ezt az érzést. Próbáltam vele megbeszélni,de nem lehet,sőt szerintem nem is érdekelte és nem is fogja soha.... Úgy érzem az lenne a legjobb,ha teljesen kizárnám az életemből,de nem tudom képes lennék-e erre..

2018. jan. 5. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Újabb kapcsolatfüggő nő...

Ha szenvedsz mellette, akkor bizony el kéne tűnni miután megmondod, hogy vége. Ilyen egyszerű.

2018. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Vedd fel a láthatatlanná tévő köpenyt!
2018. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!