Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megdöbbentő sorok – Egy külföldi nő szemével ilyenek a magyar férfiak! " (cikk) Valóban ilyenek lennének a párkapcsolatban és a házasságban élő férfiak egy része?

Figyelt kérdés

A cikk itt található:

[link]


A kérdés nem provokatív. Tudom, hogy vannak kivételek, és hogy nem általánosítunk.


Aki házasságban él és van már gyerek is, kérem szépen írja le a véleményét, hogy náluk mi a helyzet és cáfoljon rá a történetre.



2018. jan. 7. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
Imádom amikor egy negatív példa alapjánvonunk le következtetést a magyar férfiakról. Megcsalt a párod? Kérlek mesélj még arról, hogy a magyar férfiak milyen szemetek. Tipikus női hiszti
2018. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sajnos túlnyomórészt még mindig ilyenek. Ismerek másmilyet is, de az a ritkább.

És hogy egy korábbi hozzászóló kérdésére is válaszoljak: az én férjem például nem volt ilyen a kapcsolat első néhány évében. Nálunk a terhességemmel kezdődtek a problémák, és onnantól valahogy egyenesen vezetett az út lefelé. Pedig előtte épp az ellenkezőjének mutatkozott, biztos voltam benne, ha valaki, hát ő aztán szuperapu lesz. Nem lett. Azóta eltelt négy év, nagyjából mostanra sikerült úgy-ahogy összekapnia magát, csak sajnos négy év alatt az idegrendszerem és a házasságunk is szép lassan tönkrement.

A problémát abban látom, hogy bár az eszével tudja, mit és hogyan kéne – előszeretettel kritizál például más szülőket/férjeket, ha azok nem megfelelően állnak a kapcsolathoz vagy a gyerekneveléshez -, de a saját szülői minta olyan erősen dolgozik, hogy azzal nagyon nehéz fölvenni a harcot. Néhány alapvető dologban kiveszi a részét ugyan, de ezekért (ha kimondatlanul is) folyamatos dicséretet és hálálkodást várna. Ugyanakkor természetes a számára, hogy ha hazajön a munkából, és fáradt, leül telefont vakarni, és bár én is végigdolgoztam a napot, de az olyan tök természetes, hogy ha ő fáradt, akkor minden az én dolgom.

Nem biztos ám, hogy kizárólag a férfiak hibája, hogy jó részükből sz.r férj lesz, sajnos a fiús anyák hajlamosak, ha látensen is, azt nevelni a gyerekükbe, hogy a nő dolga márpedig az, hogy szolgálja a férfit. És ezt most nem egy kiragadott példa alapján állítom, hanem egy sereg értelmiségi nővel folytatott jó néhány beszélgetés után. (Azaz, még a magasan kvalifikált nők is hajlamosak arra, hogy cselédet csináljanak magukból a férfi kedvéért, és aztán ezt a mintát adják tovább a saját gyerekeiknek. Ezek között egyébként olyan nő is akadt, aki konkrétan meg is fogalmazta, hogy nem szereti ezeket a feminista nőket, mert egy nőnek megvan a maga feladata…) Amíg ez a mentalitás nem változik meg legalább a nők körében, addig a férfiaktól nemigen van mit várni.

2018. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 BlackSword ***** válasza:
Érdekes de valahogy a férfiak (én is az vagyok) az én ismerettségi körömben sem ilyenek... Munka után irány haza, ha elválltak is igyekeznek jó apák lenni... ez egy dúrva általánosítás néhány szubjektív emlékből...
2018. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 acelsziv ***** válasza:
39%
Igencsak elmebetegnek kell lenni ahhoz, hogy valaki 1 azaz egy elcseszett párkapcsolatból egy egész országnyi embert elítéljen. Az ilyen diliházba kéne zárni.
2018. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az alatta lévő cikk "Ronaldo önként visszaadta az Aranylabdát, mert szerinte Messi érdemli meg!"


Nos körülbelül ennyit ér az egész.

2018. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Parom teljesen ilyen mint a cikkben leirt ferfi, apuka
2018. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!