Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak nagy előnyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nagy előnyben a külföldi pasik a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvastam egy újságban, hogy Magyarországról az van elhíresülve a nagy világban, hogy a Magyar lányok nagyon csinosak, és nagyon könnyű őket ágyba csalni. Különböző honlapok arra is bíztatják az ide látogató turistákat, hogy próbálkozzanak bátran lányoknál, ha úgy hozza a sors, hogy megfordulnak Magyarországon.

Szeretném megtudni, hogy miért "tapadnak" a csajok olyan pasikra, akik külföldről jöttek ide? Illegetik és elképesztően lealacsonyítják magukat. Képesek odamenni és kezdeményezni a pasi helyett. Nem veszik észre, hogy saját magukat és sajnos az országot is lejáratják ezzel a magatartással? Szerintem ideje lenne elgondolkodniuk ezen!



2012. dec. 1. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert a legtöbb magyar lány a pénzes palikra bukik (tisztelet a kivételnek és nem érdekel ha lepontoztok se) és hát a legtöbb külföldi pasi pénzes a magyarokhoz képest!!!!!!
2012. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valójában a magyar lányokat a magyar pasik is könnyen ágyba viszik.
2012. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kettes.


Ez azért nem így van. Itt a csajok udvarolnak a külföldieknek.

2012. dec. 1. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Ennek oka a fordított etnocentrizmus. Általában azért ők is inkább négert, arabot, Nyugat-Európait keresnek, nem egy bolgárral, litvánnal vagy ukránnal fognak összeállni.
2012. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1:pénzes

2: érdekes.Neked nem érdekes egy külföldi nő? Aki csinos és nem tudsz róla semmit? Kötetlenül lehet vele flörtölni,nem tudja egy nap múlva a fél város ,mint ha "helyivel" keversz kavarsz

2012. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek a külföldi pasik egyáltalán.

L

2012. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pesten laksz, előttem hozzászóló? A korodat is meg lehetne tudni? Sajnos aki egy kicsit jobban néz ki mint az átlag lány, és ráadásul belvárosban csavarog, azok közt sokkal több ilyen lány van.
2012. dec. 1. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és nem Bp-n lakom. Viszont rövid ideig éltem kint Londonban, ahol különféle nemzetiségű embereket láttam, de sosem vonzott egyik sem. A magyarokra szavazok :)
2012. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, tudod Budapest egy szenny város lett. Budapesten kívül élő lányok között sokkal több az értelmes kedves lány. Itt pesten kiégnek az emberek.
2012. dec. 1. 17:21
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 12:23

Tőlem kérdezed?


Semmi különlegeset nem veszek észre a külföldi nőkön és nem is igazán kezdenék ki vele, többek között a nyelvi akadályok miatt. Csak megnehezíti a kapcsolatot.

2012. dec. 1. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!