Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkatársnőm fia csapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársnőm fia csapja nekem a szelet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt találkoztunk először, amikor bejött az édesanyjához valamiért. Aztán azt vettem észre, hogy még korábban sosem láttam, pedig már öt éve munkatársak és jó barátnők vagyunk az anyjával, addig egyre gyakrabban járt be a munkahelyre, aztán egyszer megkért, hogy segítsek neki valamivel kapcsolatban, de elég egyértelmű volt számomra, hogy csak kitalálta, hogy megszólíthasson. Azóta az anyja tudtán kívül is néha megvár munka után, és sétálunk egyet, vagy ilyesmi, mert én sem nagyon fejeztem ki, hogy ne érdekelne, bármik is a szándékai. Most elhívott a jövő hétre valamikor moziba is. Tétováztam, de egyelőre igent mondtam. Mit tegyek? Nincs nagyon ellenemre a dolog, már négy éve nem volt senkim, a válásom óta, és úgy is tetszik nagyon is, mint férfi, de mit szólnának a nagy korkülönbséghez, és főleg az anyjával milyen lenne utána a kapcsolatom? Ő 24, az édesanyja 49 éves.


43/N


2010. jún. 4. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a fia? xD
2010. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csapassátok hármasban!
2010. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
éljenek a MILF-ek!!! fuck yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

anyjával szerintem nem lenne utána olyan jó a kapcsolatod.minden nő imádja a "kicsi" fiát.

meghát korban a te fiad is lehetne bőven,bár az én férjem és köztem is 15 év van,szinte mindenki leszólt érte,de nem érdekelt senkinek a véleménye.

2010. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmes az anyuka akkor örülni fog annak, hogy a fia nem valami tizenéves csitrit szedett össze. Az ő pici fia sem olyan pici már, szerintem el tudja dönteni mit akar.
2010. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eléggé biztos, hogy a fia. Ez azért kiderült pár hónap alatt.

Igen, őszintén szólva engem sem nagyon érdekelne a tömeg véleménye, viszont például az anyjáé igen, mert jó barátnőm.

2010. jún. 4. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha jó barátnőd,akkor finoman kitudnád puhatolni,hogy milyen nőt szán a fiának.
2010. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érdekelne hogy reagálna. Szerintem elég fiús anya, mert van még két másik fia is.
2010. jún. 4. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
ha egymásnak vagytok teremtve akkor összejön... bár lehet h nehezen/ áldozatok árán. ha meg nem akkor kocc.
2010. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először is én azt javasolnám, hogy nézd meg a "Első a szerelem" című filmet. Még ha nem is ugyan az a szitu, de... :D Nézd meg.


Amúgy meg készülj fel arra, hogy nem feltétlen várjátok ugyanazt ettől a kapcsolattól.


20F

2010. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!