Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet azt bocsájtani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bocsájtani, ha a barátom csapja a szelet (csak szóban) másnak is?

Figyelt kérdés
Letagadott és fűzögetett más lányokat, nem tudja ő se hogy miért.1 év után ez nagyon rosszul esett, nem tudom, meg merjek e bocsájtani neki.Azt mondta ne viselkedjek úgy mintha félrekefélt volna, mert ez nem történt meg.
2008. aug. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
mit jelent h cspja a szelet? az én barátom is írt kommenteket másoknak,meg rosszul esett sokminden..milliószor veszekedtem vele ilyenek miatt,pedig nem kellett volna,mert szeretett és nem csalt meg...igaz h erre mot jöttem rá,miután szakított velem ezek miatt...mindig volt vmi ami nekem nem tetszett...
2008. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"ő se hogy miért." (béna szöveg. kb mintha azt mondaná hogy nem tudja miért akar lefeküdni veled. )


azért mert megakart csalni, félre akart kefélni csak nem jöt össze. elég hihető duma szerintem. ja férfi válaszolo vagyok. nem tudom hány éves vagy,de ez "Azt mondta ne viselkedjek úgy mintha félrekefélt" elég aggreszív hangnemű megnyilvánulás. olyan mintha ideges lett volna hogy őt ilyenel vádolod, még ha összejöt volna(gondolva magában).nem lesz jó vége. mondanám hogy hagyd ott és inkább kezdj mással, de úgy is neked kell dönteni.


inkább mondta volna azt hogy hajtotta a kaland vágy stb.

de ilyet hogy nem tudom miért csapom vlkinek a szelet?? ez vicces. komolyan mondom felléphetne vele.

2008. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát a srácok de igazából a csajok is szeretik tesztelgetni a vonzerejüket...Főleg hogy már egy éve együtt vagytok.Ez mindenkiben megvan biztos neked is jólesik ha bókolnak neked és gondolom ilyenkor te sem üvöltesz rá a srácra hogy hagyjon békén.A barátod is valószínű ezért csinálta...Ha nem voltak komolyak a szándékai akkor nem kell vele szakítanod de jegyezd meg neki hogy rosszul esett,megbántott vele és mégegyszer ne forduljon elő!De ezt igazából neked kell érezned hogy megtudsz e ezek után bízni benne vagy sem.Te ismered,a te barátod!
2008. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második válaszoló ráérzett. Aki udvarol másnak, az, gondolod,majd leáll, (és azt mondja, hogy bocsi, mégsem, csak játszottam), ha a másik lány akar tőle valamit? A visszatámadás meg tipikusan a rossz lelkiismeretűek eszköze. Amíg nincs más, veled van, ha talál valakit, le fog lépni. Sajnálom, de ez a 32 évem tapasztalata.
2008. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha mással is flörtöl, akkor félre akar lépni, csak nem sikerült. (egyébként pedig lehet, hogy sikerült is, csak te nem tudsz róla)


ha annyi értelmi intelligenciája nincs (vagy annyira nem érdekli), hogy tudja, hogy ezzel téged megbánt, akkor nem érdemel meg téged.

2008. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"annyi értelmi intelligenciája"

mármint érzelmi :D elirtam.

2008. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ott a pont a 32év tapasztalatban :)

ÉN is jártam már úgy sárccal egy év után, hogy elkezdett udvarolgatni másnak,csak a lány nem adta be a derekát, én meg persze jó voltam addig amíg rá nem jöttem és még neki állt feljebb, hogy mit képzelek, neki nem is tetszik a lány... 1 éve hogy szakítottunk és még mindig fut a lány után (24éves a srác) Szerintem találsz Te kedvesebb és odaadóbb srácot is ;)

2008. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!