Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális-e ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális-e ha a pasim idegbeteg lesz, és engem ráncigál, ledob az ágyra, erősen szorít és én mégg megakarom vigasztalni de ő erre ellök stb, meg magának kárt tesz/tenne, ilyenkor mitcsináljak? Szakítsak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

K. Patrick nevű felhasználó kérdése...


"... pasim..."


?????? WTF!

2018. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne szakíts kislány, nehogy megtedd. Még nem volt részed valódi testi erőszakban és agresszióban.

Míg ezt át nem éled, minek szakítani?


(irónia, ha nem esett volna le)

2018. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1-es én a barátnője vagyok :) az ő fiókját használom , közös :)
2018. jan. 8. 21:19
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Néha elgondolkodom, hogy az ilyen emberek mint te mégis hogyan fognak egyedül boldogulni az életben.

Kérdésed alapján kb. Peter Griffin szintű intelligenciád van.

Megkérdezed, hogy normális-e az amit csinál, leírsz egy képtelen és egyértelműen nem normális viselkedésre utaló dolgot majd mások döntsenek arról, hogy szakíts vagy sem.

2018. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
itt kérdéseket lehet feltenni :) bármilyen kérdést tudtommal, és én csak tanácsot kértem. mert sajnos senkitől se tudok kérni,
2018. jan. 8. 21:22
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Közös fiókon ilyen kérdèst kiirsz jesszus
2018. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Az idegbeteg pasid GYK-s accountjét használod, aki néha megráncigál, néha lehajít a földre, néha megszorongatja a nyakad, néha odavág a falhoz, néha beléd rúg, néha elkalapál, néha véraláfutásosra veri a fejed. Eközben hogyhogy megengedi egyáltalán, hogy a GYK-ra a saját felhasználónevével írj?
2018. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

De agyad csak van, nem? Érzéseid csak vannak, nem? Fel tudod mérni nem, hogy számodra mi a jó érzés és mi a nem, ugye?


Akkor meg mi okoz számodra problémát?


Ja, hogy te egysejtű vagy. Oké, akkor nincs több kérdésem.

2018. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és nem csak azt kérdeztem hogy szakítsak-e vagy sem :) hanem hogy ilyenkor mitcsináljak ? mi lenne a helyes
2018. jan. 8. 21:24
 10/23 A kérdező kommentje:
de ahogy látom :) itt sincsenek normálisak :D hát köszönöm a válaszokat
2018. jan. 8. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!