Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a jobb ismerkedésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a jobb ismerkedésnél, ha egy fiú rögtön elmondja hogy tetszetek neki, vagy inkább először hívjon el valahova?

Figyelt kérdés
Ti hogy szeretitek ezt ismerkedésnél? Rögtön hallani akarjátok tőle ,h tetszetek neki, vagy elég ha elhív kettesben találkozni és abból már levágjátok, hogy mi az ábra.
2016. máj. 16. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a direkt módszert. Pl. mondja azt, hogy szeretne jobban megismerni, elmennék-e vele fagyizni.
2016. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem jobb, ha előbb elhív valahova és ha belsőre is tetszem neki és tényleg komolyan gondolja, csak akkor mondja

de kinek mi

2016. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván azért hív el, mert nem talál rondának/unszimpatikusnak, szóval nekem mindegy. :D
2016. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!