Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem már nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem már nem olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Négy és fél éve élek házasságban feleségemmel, aki olyan szende, visszafogott, szemérmes, illedelmes, áldozatkész volt megismerkedésünkor, hogy azóta is ebből élek, de mára szinte pont az ellenkezője lett, szinte házsártos, teljesen rászállt, egy ideje gyermeket szeretnék, de ettől, és ilyentől már nem szeretnék, inkább a váláson gondolkodom....
2018. jan. 10. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Hol a kérdés? :)
2018. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy nő akkor válik házsártossá, ha már nem biztos a kapcsolatban, nem nyújtod neki azokat a dolgokat, amiket az elején vagy egyszerűen az ő érzései változtak meg. Csak azt nem értem, miért nem beszélitek meg a problémát.
2018. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg te sem olyan vagy már, mint akkor. Próbálj meg azon gondolkozni, hogy hogyan tegyétek helyre a házasságot. Mi a gond veletek, mit tudsz tenni, hogy ne legyen házsártos, stb. Hiszen valamivel kiváltjátok egymásból ezt. Javaslom Gary Chapman Változzunk együtt című könyvét. Elsőre sokkolni fog, de végül rájössz, nem butaság
2018. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

egy feleség vagyok. Én akkor voltam házsártos, mikor egyedül tartottam el négy embert, hiába dolgozott a férjem, valahogy pénz sosem került haza. MINDEN házimunkát én végeztem, a zokniját nem tudta kivinni a szennyestartóba. A gyerekekkel minden teendőt én végeztem el, ő meg csak a munkahelyén dolgozott, meg evett. Ennyi volt. Na akkor leültettem, mondom, nem én fogok agyvérzést kapni, vagy megváltozik, vagy kalap, kabát.

Beszéltünk. Egyszer nem hatott. Beszéltem vele mégegyszer, mégis csak közös gyerekeink vannak..

Nem hatott. Elmentem szakszerű segítségért, kaptam egy tanácsot, hogy adjak ultimátumot neki. Ez abból állt, hogy a gyerekeket fogtam, és elmentünk anyámékhoz, (soha nem szoktunk ott aludni, száz éve elköltöztem a szüleimtől.) JÖtt utánunk. Mondtam, hogy csak akkor megyek vissza, ha MINDENBŐL kiveszi a részét a közös életünkben, nem csak az ágyunk lesz közös az igényeivel, hanem nekünk is lehetnek igényeink őfelé. Ne félj, azóta nincs semmi gond. Én sem vagyok soha házsártos többé. Soha.


Nézz magadba, nincs e agyonterhelve a nejed. Törődsz -e vele, viszed e néha programokra, adsze e közös házimunkába időt, erőt, adsz e neki időt, vagy-e vele kedves szóban? Anyagilag kiveszed-e a részedet a dolgokból?


Nézz magadba..


Ha ezek nagy része megvan, mégis ilyen, akkor válj el! Ha nem, változtassál, nem lesz olyan zsémbes!

2018. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg a te hibad, a hazsartossagot altalaban a ferfi hozza elo a nobol.
2018. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Mióta vagytok együtt és mikor jött el elő? Kétlem, hogy csak a semmiből változott volna így meg, valszeg te se bánsz már vele ugyanúgy, mint akkor - nem kifogás erre a viselkedésre, viszont meg kell értenetek az ok-okozati összefüggéseket, ha akartok ezen javítani. Felételezem leültél már vele erről komolyan beszélni, normális ember módjára, mit mondott?
2018. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Első körben ki kéne deríteni, hogy mi okozza a változást. Nyilván van oka, normálisan meg kell beszélni.
2018. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Ööö... és miért lett ilyen? Miért nem változtattatok? Mik azok a problémák, amik ide vezettek, és miért nem oldottátok meg őket?


A párkapcsolat, a házasság nem "történik" veletek, hanem ti "csináljátok". Miért hagytátok, hogy ide jusson a kapcsolat, miért nem csináltátok úgy, hogy jó legyen?

2018. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%

Ez nem a te hibád. Klasszikus eset. Könyv is va erről: "Kézikönyv a nők elsárkányosodásáról". Lényege, hogy a nők házasságkötés után "elsárkányosodnak", sorba nő ki mind a 7 fejük.

Ez jobb nem lesz, ilyen kapcsolatba nem szabd gyereket vállalni. Addig lépj ki belőle amíg nem késő!

2018. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
"Szende,visszafogott,szemérmes,illedelmes,ÁLDOZATKÉSZ"-Lefordítva idáig kuss volt a neve,nem szólt ha problémája volt veled és még a segged is kinyalta. Kb ezt jelenti a te nyelveden. Mostmeg már kiáll magáért és lehet önállóbbnak kell lenned,mint egy 5 éves? Szakíts vele. Nálad csak jobbat érdemel.
2018. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!