Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erre a megoldás, kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás, kellemetlen erről beszélni, de kellene?

Figyelt kérdés

Egy napja hivatalosan is összejöttem egy lánnyal. Albérletben lakik, és az ott lévő wc ülőke folyamatosan leesik. Nem áll meg magától. Mivel ketten laknak az albiban, mind2en nők, így gondolom fel sem tűnt nekik. Én pedig nem tudok normálisan ott pisilni, mert az egyik kezemmel azt kell, h fogjam, a másikkal pedig célozni. Alapból sem szeretek idegen helyen wc-ni, de így sokszor nem is tudok nála.

Még nagyon friss a kapcsolat. Kellemetlen erről beszélni vele. Eddig nem is mertem ott aludni nála épp emiatt. Pedig már mondta...

Hogyan lehetne ezt megoldani? Van valami trükk, h ne csapódjon le?



2018. jan. 10. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
a trukk az hogy leulsz...
2018. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ülve is lehet pössenteni.
2018. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fölajánlod, hogy megjavítod te kis tökös.
2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Vagy van jobb ötletem, kipiseled magad nagyondurván mielőtt átmész hozzá és ott már nem kell.


Amúgy ha nagydolgod lenne, akkor meg tartogatod napestig hazáig? Oké, én sem örülök a nagydolognak idegen wc-ben mert olyan kiszolgáltatott a helyzet, ott trónolok és bármi megtörténhet. Mondjuk egy óriáskrokodil előjön. Vagy attól, hogy eldugul a wc vagy akármi érted.


Na viccet félretéve, pisilj ülve ha nem jó tartogatni. Vagy felajánlod, hogy megcsinálod az ülőkét. Nem akkora nagy kunszt.

2018. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
ki szaradsz , nem iszol dugi utan egy jo pisa kell xd
2018. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én őszintén nem értem, mi ebben a kellemetlen?
2018. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritka életképtelen egy fazon vagy.
2018. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ömm, mondjuk csináld meg?
2018. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mit kell vele csinálni, h ne csapódjon le magától?

Szívesen mgcsinálnám úgy, h nem idms szólnék neki

2018. jan. 10. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Férfinak meg kell tudni csinálni ezt, ajánld fel!

2. Én férfiként rá lettem szoktatva az ülve pisilésre. Sokkal higiénikusabb, ráadásul addig is pihenek.

2018. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!