Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetnék ellene, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetnék ellene, hogy a barátnőm ne legyen nagyképű?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre rajta, hogy egyre jobban egoista. Szinte velem már alig foglalkozik, mindig a saját dolgait intézi, kezd engem lenézni. Régebben, amikor összejöttünk nem volt olyan szép lány, de mára már sokkal szebb lett és gondolom ez az oka.

Mit tegyek, hogy normális legyen?


2018. jan. 12. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy szépült meg?
2018. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keszulj fel ra h ennek annyi. Mindenki huzodik a maga fajtajahoz...
2018. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Te lettél a lány a kapcsolatba sajnos!

Ez a te hibád is,már bocsi.

Gondolom önbizalom hiányos vagy,és ezt észre vette a csajod is,és már nem férfiként tekint rád! Ez már veszett fejsze nyele,már nem sokáig lesztek együtt szerintem.

Fogadd el,és tanulj a hibáidból.

2018. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Keverj le neki két pofont és dugd szét még ma este.

Németh Szilárd biztosan ezt javasolná.

2018. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam önbizalomhiányosnak, sőt inkább ő volt az amikor összejöttünk. Viszont nekem folyamatosan megvolt a makacsságom és nagyképűségem, lehetséges hogy ezt vette át?
2018. jan. 12. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy te is ilyen vagy? :D akkor zsák a foltját. :D
2018. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szinte gondoltam, amit az 5ös kommentedben îrtál. Több ilyen barátnőm is volt. Túl jó voltam velük. Pl aki nem is volt olyan szèp annak szajkóztam milyen világi jó nő, aki nem volt tehetsèges az ágyban, annak hogy egy istennő.... zavart az önbizalomhiányos nyîgás, hogy ők csúnyák, hogy nem jól sikerűlt a vacsora. Mi lett a vège? Nem voltam már kihìvás számukra. Mivel az önbizalomhiányuk elmúlt az én hibáim (kinek nincsennek de nekem több van) már nem voltak a kapcsolat szükséges velejárói számukra, hanem zavaróak. Elhitettem velük(akaratom ellenère), hogy nálam jobb is jár nekik. Vagy te javúlsz meg vagy vège.
2018. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a jellemvonása mindig benne volt,csak most,hogy nyeregben érzi magát,felerősödött.Vegyél vissza,ne nyald a seggét,és talán észre veszi magát!Ha meg nem,akkor nem kár érte.
2018. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az utolsónál a pont!
2018. jan. 14. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagy ott a fenébe. :D

Járd a saját utadat, a MGTOW legyen veled.

2018. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!