Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az új barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az új barátnőm önbizalomhiányos és szinte nulla omönértékelésű?

Figyelt kérdés
Tegnap mondtam neki, hogy legyen a barátnőm, végülis igent mondott, de nem igazán szereti az ilyet, furcsán "bebörtönözve" érzi magát. A múltjában rengeteg rossz dolog történt, ilyen volt a volt pasija is többek között. El is mondta, hogy ő maga is azt hiszi, hogy nem érdemel semmi jót. A legutóbbi pasija annyiszor megcsalta annyi lánnyal hogy azt állítólag már ő maga sem tudta. Nagy eséllyel két gyereke is született két különböző nőtől. Nagy manipulátor volt, mindig elérte hogy a lány kérjen bocsánatot, e

2018. jan. 13. 06:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok csak mobilról írom és ve
2018. jan. 13. 06:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs manipulátor aki úgy tud manipulálni ha a másik nem akarja de valszeg kikéne ezt az embert zárni
2018. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Minek eroltetni ha nem akarja? Szeretsz kicseszni magaddal?
2018. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok csak mobilról írok és véletlenül mindig elküldi. Tehát mindig elérte hogy neki legyen bűntudata. Sokszor más női neven is nevezte, annyi nővel kavart egyszerre. Sokszor eldöntötte hogy most már tényleg végleg vége, de aztán mindig vissza ment hozzá. Viszont amikor azt mondta hogy a két gyerek kiderültje után is még mindjg reménykedett benne hogy azért talán írni fog ott már azért én is csodálkoztam. Saját fényképei mellett a facebookon mindíg valami szerelmes idézet van az akkori időkből. A gyerek egyszer lerajzolta (jól tudott rajzolni) amit azóta is megtartott. Tudja hogy ez rossz és baj, mondtam is neki, azt mondta hogy ő ilyen a sok rossz miatt a múltban, de próbálja azért elnyomni. Ezért is érzi börtönnek is párkapcsolatban lenni. Tegnap olyan belelélve mesélt a gyerekről és hosszasan bogy azon is csodálkoztam. Mondta hogy úgy gyűlölte hogy meg tudta volna ölni, és nem szeretné mégegyszer látni, ha mégegyszer ilyet fogna ki, öngyilkos lenne. Szerencsére 200 km-re lakik a gyerek. Csak nekem az az érzésem, hogy nem csak a tettei miatt gyűlölte, hanem egy ennyire odáig volt érte. Azt mondta végre lezárta ezt magában. Csak ez így, a megmaradt idézetes képekkel, a rajzzal, meg hogy ennyire belelélve magát tud mesélni róla, kezd így eltávolodtatni tőle. Amúgy végtelenül aranyos, kedves, törödő lány, ha csak 10 percre megyek a legközelebbi boltba, rögtön irja, hogy öltözzek fel, ha melóban éjszakás vagyok, hajnalig fent van ő is otthon és ír velem, hogy ne unatkozzak és hogy "velem" legyen, mindig kiköti ha hazatértem, írjam meg hogy rendben hazaérkeztem és stb. Meghallgatja ő is az engem, tanácsot ad, mindent mevjegyez, mit hogy irtam. Tehát erről a részről meg végtelenül kedves és gondoskodó, egyáltalán nem önző vagy hasonló. Csak tegnap este facebook-on kiszaladt belőlem néhány dolog. Nem tudom hogy folytassam e vele, mert én az önértekelésének szerintem túl jó és sok vagyok. A csillagokat lehoznám neki, bár korrekten ezt is jelezte, hogy ehhez egyáltalán nincs hozzászokva. Tolakodik a múlt, az önértékelése meg a padlón van. Nem tudom mit csinálják és hogyan. Kíváncsi vagyok minden válaszra kulturált formában. A darabos kifejtésért pedig elnézést kérek, de ha lehet ne erről beszéljünk nyolc hozzászólás után is. Mindenkinek előre köszönöm a válaszát.
2018. jan. 13. 07:27
 5/8 A kérdező kommentje:

Most jegyzetben írtam először és úgy másoltam be ide, így nem tudta mindig elküldeni.

Ő 22, én 27 éves vagyok.

2018. jan. 13. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo cipoben jartam enis. Hidd el nem kell neked ez ankapcsolat. En ilyenben tonkrementem lelkileg.
2018. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárta le. Es nem is tudná neked azt nyújtani, ami egy kaocsolatban elvárható. Te tudod, pótlék leszel-e, vagy keresel egy ép mentális állapotú lányt.
2018. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

Akár jó is lehetne, hiszen mivel nincs elszállva magától, kisebb eséllyel fog megcsalni, vagy követelni drága dolgokat.

DE úgy tűnik, hog mêg mindig az ex az isten, ezért valószínű, hogy visszamegy hozzá.

2018. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!